UFO laskeutunut Kotkaan

Katselen ikkunasta. Se on lautasen muotoinen. Tämä alue on eristetty. Mitä tästä seuraa!?!?
483
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tuelemme noutamaan sinut pikimmiten.

Terv. Lääkärisetä.

Äänestä

Anna uffomiehille kokoomuslaisten kuvia ja kerro että ne ovat vihollisia ja pyydä uffomiehiä viemään ne pois telluksesta heti!

Äänestä

Katainen pääministeriksi Orioniin? Jo vain, hyvä idis :)

Äänestä
  • Ei pääministeriksi vaan nälkäpalkalla orjaksi kaivokseen raatamaan 24/7.

    Ja ammattiliitoista ei tietoakaan eikä lomista,sehän kyllä olisi savon pyllynaamion mielestä todella fantastista!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


suojautukaa kirjoitti:

Katselen ikkunasta. Se on lautasen muotoinen. Tämä alue on eristetty. Mitä tästä seuraa!?!?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu