Velkaa velkaa velkaa

Se on meidän kunnan uusi tunnussana... Mutta tunarit jatkaa viroissaan eikä kukaan voi niille mitään..
7130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

voi rassukkaa, kun pitää uudelleen ja uudelleen aloittaa sama jauhanta. Hanki elämä

Äänestä

Suus kiinni kepumafia... Kyllä sullekin on saunan takana tilaa...

Äänestä
  • sä et edes ehdi saunan taakse.............................

    Äänestä

Kauhajokeen ne piruparat on upotettava ja mukaan pari massikkaa...

Äänestä

kirijoottaa Kauhajoki-lehteen ja Suupohjan Seutuun niin ei me kykys harakoille.

Äänestä

Ei ne julkaise Kauhajoki-Lehdessä on kepu suodatin..

Äänestä

No meidän päättäjät ,kun kerran velkaa otatte niin maksakaa sitten omasta pussista ne velaat, mä en ainakaan maksa teille paskapäät mitään..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Voutin nuija kops kirjoitti:

Se on meidän kunnan uusi tunnussana... Mutta tunarit jatkaa viroissaan eikä kukaan voi niille mitään..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu