Paljo penkki?

Paljo menee penkissä.
3116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tuli tuossa eilen otettua 350kg, 120cm oteleveys ristiotteella. meni ihan rawina ku ei toi smackdown oikee kiinnosta, paskoja jätkiä. hieroin mankkua mulkkuun eka jotka sitte pyyhin penkkisukilla ja vedin sen sukan sit päähän. molemmat olkapäätki oli pois paikoiltaan nostaessa mutta ei se hirveen pahalta tuntunu ku oli just ottanu 200mg buranan.

Paljos sun tulos on?

Äänestä
  • Mulla on melko lailla enemmän toi penkki kuin sulla.


    P.S olen pakkiksen lapsinero.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


penkki kirjoitti:

Paljo menee penkissä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu