montako valkoista suomalaista on tuomittu rasismista , en tarkoita kannikaisten huutelua vaan henkiloon tai ryhmaan kohdistunutta vakivaltaista toimintaa. esim.putkityokaluilla suoritetttua tai vastaavaa.
maahantuotujen parasiiittien toimintaa hyssytellaanja peitellaan mutta realistinen nettikirjoitus esim. h-ahon,saa suhteettomat mittasuhteet.
niinetta loytyyko tilastoja hyysarit,kun kerran kunnon suomalaisia realisteja syytetetaan rasismista , antaas tulla tilastoja.
maahantuotujen parasiiittien toimintaa hyssytellaanja peitellaan mutta realistinen nettikirjoitus esim. h-ahon,saa suhteettomat mittasuhteet.
niinetta loytyyko tilastoja hyysarit,kun kerran kunnon suomalaisia realisteja syytetetaan rasismista , antaas tulla tilastoja.
Vastaukset 5
Vanhimmat
-on vaika kuinka paljon! tassa paikkansapitava lista:
1- oo...äh..kröhm,,,shit..ööh..
aloitertaampas uudelleen,
2..hmm..ääh..köhköh..shit..mm...
odota, kayn ensin keskustellemassa MOVERIN kanssa..
kullä niistä aimakin Hyysärksdä uutosoifaan hrti, jos sellao en tapahtuu euroopsds. Kamnattsa lukara tatkkaam.
Oiskos se joku Seppo LEhto???
Sekin tais lähinnä vaan piestä suutansa. Joskus sanottiin, että ei se haukku haavaa tee. On vissiin vanhat viisaudet kadonnu jonneki romukoppaan. Nyt on uus "maailman järjestys".
Kyllä ne ihan oikeet rasistiset pahat teot loistaa poissa olollaan. Mutta ollaanhan me suomalaiset niin kauhean rasistisia. Eikö ollakin? Ihan hirveen kauheita!
Muistan joskus tämän hepun.
http://www.youtube.com/watch?v=e5P2n1UOMtA
Parodiastahan tuokin lähinnä nykyisin kai käy. Noita hemmoja seuratessa kyllä repee aika ankarasti. Yli 300 000 katsonutta juutuubissa! Tuo selvästi jo todistaa suomalaisten rasistisuuden! Ainakin 300 000 rasistia! Voi mahoton!
sakkoja on muutama urho saanut netti-suunsoitosta mutta tuomiot on annettu herranterttu hyysaari lakien perusteella.nama ovat ns.yksittaistapauksia joiden perusteella leimataan kunnon kansalaisia ja unohdetaan betre-volkin harjoittama rasismi ja apartheid .
Se on katos vaan sitä korkeakylttyyriä kun hurri sortaa. Högkulturen pä svenska.
Myrsky vesilasissa tämä koko rasismi täällä Suomessa. Naurettavan lapsellista touhua täynnä tämäkin keskustelupalsta.