Moniko on

Moniko on korkannu jo.Alkais olla laillsita aikaa korkata ensimmäinen, itse korkkaan jo neljännen. Se o pojat viikonloppu nyt.
291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mutta oletko koskaan kokeillut korkata 13-vuotiasta? Voin sanoa että niillä on kyllä ihanat p*llut, vaikka olisikin sitten linnareissun arvoinen teko...

hehe! ;)

Äänestä

V1ttu että vituttaa ku pääs vasta äskö töistä eikä viitti enää vetää myöhäis kännejä, muuten kyllä olisin korkannu jo aikoja sitte:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Arto mmm kirjoitti:

Moniko on korkannu jo.Alkais olla laillsita aikaa korkata ensimmäinen, itse korkkaan jo neljännen. Se o pojat viikonloppu nyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu