näin laman vaikutuksesta. Tuntomerkkejä ovat esim. rähjäinen olemus, riidanhakuinen, ärsyyntyy helposti, jos pyyntöihin ei vastata. Kaikenkaikkiaan
koko ns. White Trash porukka on sellaista, jonka parempi säilytyspaikka olisi
kaatopaikka ja siellä lokkien ruokana oleminen.
Näitä näkee ainakin täällä "stadissa" joka päivä ja vähän joka puolella.
Usein heillä on juomat messissä ja tölkki sihahtaa jossain vaiheessa matkaa.
Harva uskaltaa puuttua roskaväen aggressiiviseen riidanhaastamiseen,
vaikka syytä kyllä olisi.
Valkoinen roskaväli lisääntymään
18
87
Vastaukset
- Miten niin
lisääntymässä.
Ainahan Suomessa on nähnyt moista paskaa kaikkialla,.
Ja aina se saatanan paskasakki on syyttänyt muita ongelmistaan. - Tarkoitin otsikossa
roskaväki enkä roskaväli, menin TILT:iin :D
- Buahahahaaaa....
Roskaväki ei osaa kirjoittaa......
- Kyllä varmaan
Buahahahaaaa.... kirjoitti:
Roskaväki ei osaa kirjoittaa......
yhden kirjaimen kirjoittaa joskus väärin joku muukin kuin "propellipää."
- paras olisi
kerätä kaikki väki yhdelle aidatulle alueelle,näiden tunnistaminenkin on helppoa kun ainoastaan suomalaiset ja Romanian romanit pukeutuvat rähjäisesti. Muut osaavat pitää itsensä kunnossa. Jopa muslimit vaikka ei heti uskoisi.
- Olet paaskan värinen
Parempi on että pysyt siellä kotimaassasi.
- Muslimit pitää
kyllä itsensä kuosissa, mutta valitettavasti naisensa hunnuissa.
Ja sitä vastaan tulee laki hyvinkin nopeasti aivan Ranskan tyyliin.
- aika paljon
on toivonsa menettäneitä ja aivosolunsa viinalla pilanneita :( Mutta, jos on sössinyt ihmissuhteensa itsekkyydellä ja typerällä käytöksellä ja jäänyt vieläpä työttömäksi, niin mielenterveys voi olla kovilla.
- Siellä autetaan
No mene lääkäriin hyvä mies.
- Suomaalainen pummi
syyttää valtiota ( ja valtio olemme me) ongelmistaan, Manhattanilainen itseään.
Siinä perusero suomalaisten ja amerikkalisten välillä.
- Ainahan...
tuollaista paskaporukkaa on ollut ja tulee olemaankin.
- Kuten kaikkialla
Mutta onko se lisääntymään päin?
Siitähän oli kysymys...
- tietäjä.
Ne ovat kokoomuslaisten lapsia.
- korruptiovirkailija
Heille on yhteinen nimitys, kansanedustajat.
- doctor XXX
Valkoinen roskaväki lisääntyy nopeaa tahtia. Usein mies on alkoholisti, työtön ja väkivaltainen paskiainen. Tupakka vienyt potenssia ja naidessa lurahtaa kusta sekaan.
Synnyttäjänä toimii blondattu lyhyttukkainen läski akka, jolla kaksoisleuka väpättää kun äijä köyrii kännissä kaikkiin reikiin. Lopulta tiineys saadaan aikaiseksi vaikka tekijät ovat umpikännissä koko ajan.
Lapsi syntyy vähämielisenä ja läskinä. Näin kierre jatkuu...- Hyvin vaikeaa
kuvitella , että tuollaiset äänestäisivät kokoomusta.
Ainakin minulla on kokoomuksen äänestäjistä aivan erilaisia kokemuksia. - Hetero suomalainen
Hyvin vaikeaa kirjoitti:
kuvitella , että tuollaiset äänestäisivät kokoomusta.
Ainakin minulla on kokoomuksen äänestäjistä aivan erilaisia kokemuksia.En halua kuulla niistä kokemuksista. Ne kuuluu gay-palstalle.
- Folio Mulder
Joo, onhan sitä järjenhukkaajaa suomalaisissakin enemmän kuin toivoisi, mutta onneksi ei niin paljon kuin joissain maissa, joissa sen vuoksi ei päse edes minkäänlainen sivistys ja yhteiskuntakehitys vauhtiin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka672435- 661407
Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin
Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww801263EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!
Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje111182- 79885
Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä
Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi19880- 44723
Ratikka Turkuun
Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta92712Miehet trikoissaan
On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe27699- 30676