Ranskassa otta kovat keinot käyttöön.
http://www.mtv3.fi/uutiset/ulkomaat.shtml/2012/04/1522778/ranska-ottaa-kovat-keinot-kayttoon-aari-islamilaisiksi-epaillyt-ulos-maasta
Ääri-islamilaiset ulos maasta - sama Suomeen?
3
56
Vastaukset
- Suomikin on vielä
pelastettavissa. Siihen tarvitaan vain lakimuutokset, jotka sen mahdollistavat.
Suomeen kun on pesiytymässä ääri-islamilainen juntta, jota ei voi karkottaa nykylakiemme mukaan maasta, koska heillä on suomen kansalaisuus.
Ratkaisu on yksinkertainen.
Tarvitsemme vain lakimuutoksen, jonka nojalla ääri-islamilaiset terroristit voidaan karkottaa maasta, kunhan heidän kansalaisuutensa peruutetaan. Lakiin tarvitaan myös maininta siitä, että myös suomen maaperällä syntynyt ääri-islamilainen voidaan karkottaa ja kansalaisuus peruuttaa.
Ei se sen monimutkaisempaa ole.
Lakihan on "vain ihmisen säätämä" muten muslimeilla itselläänkin on tapana sanoa, ja se voidaan säätää uusiksi jos niin päätetään.- Lisää:
Islam-yhteisöissä tulee hätä, ja koska jatkossa heillä on vain ""kertakäyttöterroristeja", joutuvat he laittamaan enemmän resursseja uusien terroristien kouluttamiseen.
Eläke-ikää lähestyvät muslimit ovat kauhuissaan siitä miten islamin nimessä levitetään fundamentalismia. Mutta sitä nuorten muslimien elämä suurelta osin on. Fundamentalismia.
Englannissa 36% muslimeista sanovat että kuolema on ainoa rangaistus sille joka jättää islamin. Miltä tämä näyttää siinä vaiheessa kun, ei jos, islam on EU:n valtauskonto? - Tosi on
Just noin ei saa olla mitään " Uskonnon " suojaa näillä terroristeillä. Jokaisella maalla ON oikeus puolustautua terroristejä vastaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nuorille miehille ei kelpaa enää paljon käytetty nainen
"En ikinä huolisi mitään kyläpyörää", Tomi täräyttää TikTokissa https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/27182b8f-7759-49d0-83313239Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita
Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko2062853Marinin hallituskaudella Suomen BKT sentään kasvoi
Tämä ns. kauhukabinetti ei ole saanut aikaan kuin vahinkoa. Otti ennätysvelat rikkaiden veroalennuksiin ja sai työttömyy592447Drone-epäily Uudellamaalla
Ihmisiä kehotetaan siirtymään sisätiloihin. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012008358.html1721512Loppuiko MTV3 näkymästä? Vinkki, miten näet mm. Salatut elämät jatkossa
MTV:n maksuttomien tv-kanavien (MTV3, MTV Sub, MTV Ava) näkyvyys Elisan palveluissa päättyi 12.5.2026. Tämä aiheutti har181299Oho! Martina Aitolehti teki radikaalin hiusmuutoksen - Uskaltaisitko itse?
Martina Aitolehti on menestyvä yrittäjä. Nyt hän on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukoissa Aitolehti nähdään551290Muistatko? Pete Parkkonen kohahdutti intiimillä videolla - Katso se tästä!
Pete Parkkonen sai kohujulkisuutta Kohta sataa -videolla. Nyt Parkkonen voi kohahduttaa Euroviisuissa ainakin silloin, j14925- 60923
- 85860
- 20834