Roisto , roistompi, MINITERI !

Roisto, kansanedustaja, ministeri ja edelleen suom. johtaja , kansanedustaja , MINISTERI !!!
364
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Juu, niillähän on syytesuoja, saa rosvoilla ja puhua "muunneltua" totuutta. Ei ole olemassa "muunneltua" totuutta, ellei puhu totta, se on VALETTA. Mikä tässä on vaikeata ymmärtää? Lain erityissuojeluksessa olevia valehtelijoita ne ovat.

Äänestä

Liero , lierompi, MINITERI !

Liero, kansanedustaja, ministeri ja edelleen suom. johtaja , kansanedustaja , MINISTERI !!!

Äänestä

Kleptomaani, varas, MINISTERI!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja niin edelleen kirjoitti:

Roisto, kansanedustaja, ministeri ja edelleen suom. johtaja , kansanedustaja , MINISTERI !!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu