Washingtonin muslimi gangsteri jengi

Islamic World Order

Muslimit kontrolloivat jo Washingtonia! Ekö usko? Katso itse! Muslimit murhaavat itseään Irakissa ja Afghanistanissa ja nyt he syyttävät siitä juutalaisia ja kristittyjä.

He kontrolloivat jo Eurooppaan poliittisesti ja demokrafisesti, nyt heidän ainut tavoite on enää tuhota sananvapautemme länsimaissa. Siinä tuo länsimaita miehittävä muslimi roistojoukkio on jo melkein onnistunutkin!

http://m.youtube.com/#/watch?v=EIkauRRlKJ8

Islam kontrolloi maailmaa!

Pian heidän on määrä aloittaa islamilainen puhdistus Muhammadin nimeen, eli epäuskovaiset saavat palaa pian ydinholokaustissa, sillä Yhdysvaltoja kontrolloivat muslimimiehittäjät eivät halua tehdä Iranin uhalle mitään!

Varautukaa! Kantakaa ristejä ja krusifiksejä yllänne. Älkää lannistuko! Älkäö antautuko heille! Me kristityt nousemme vielä.

4

67

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Islam Miehittää!

      Nuo roistot ja ryövärit, muhamattilaiset huligaanit ovat tunkeutuneet maihimme ryöväämään, raiskaamaan ja murhaamaan. Me emme alennu, emmekä me alistu, vaan lyömme kuunsirpin säpäleiksi loistolla ja kunnialla. Taistelu ei ole alkanutkaan vielä! Se hetki, kun muhamattilaiset miehittäjät lyödään ristin miekalla on pian käsillä, veljet! Älkää antautuko miekan veljet! Olemme tulleet taistelemaan! Olemme tulleet lyömään vihollisemme kunnialla, loistolla ja totuudella. Meidän on aika käydä taistoon pimeydenmiehittäjää vastaan!

    • Menachem Pekoni

      Saa nähärä , koska on pakko syödä halal- possua! Tai kosher-nasua.

    • Toimiva linkki
    • Synteettinen terrori

      Kauhea moka Al-CIAdalta, unohtivat kytkeä islamin terrorismiin.

      Reaganin neuvonantaja pukeutuu vapaa-ajallaan mielellään arabipukuun, ja hauskuuttaa ystäviään parnaruttovitseillä.

      http://www.youtube.com/watch?v=NrWwYJoJy3w&feature=related
      http://www.youtube.com/watch?v=DonuCkR6_m0

      "Four pounds of anthrax – in a suitcase this big – carried by a fighter through tunnels from Mexico into the U.S., are guaranteed to kill 330,000 Americans within a single hour, if it is properly spread in population centers there.

      "What a horrifying idea. 9/11 will be small change in comparison. Am I right? There is no need for airplanes, conspiracies, timings, and so on.

      "One person, with the courage to carry four pounds of anthrax, will go to the White House lawn, and will spread this 'confetti' all over them, and then will do these cries of joy. It will turn into a real 'celebration.'" -- MEMRI

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      81
      4620
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      109
      3837
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      176
      3627
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      63
      2062
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      71
      1928
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      78
      1268
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      128
      1125
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      140
      1050
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      49
      979
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      26
      891
    Aihe