Muslimit kontrolloivat jo Washingtonia! Ekö usko? Katso itse! Muslimit murhaavat itseään Irakissa ja Afghanistanissa ja nyt he syyttävät siitä juutalaisia ja kristittyjä.
He kontrolloivat jo Eurooppaan poliittisesti ja demokrafisesti, nyt heidän ainut tavoite on enää tuhota sananvapautemme länsimaissa. Siinä tuo länsimaita miehittävä muslimi roistojoukkio on jo melkein onnistunutkin!
http://m.youtube.com/#/watch?v=EIkauRRlKJ8
Islam kontrolloi maailmaa!
Pian heidän on määrä aloittaa islamilainen puhdistus Muhammadin nimeen, eli epäuskovaiset saavat palaa pian ydinholokaustissa, sillä Yhdysvaltoja kontrolloivat muslimimiehittäjät eivät halua tehdä Iranin uhalle mitään!
Varautukaa! Kantakaa ristejä ja krusifiksejä yllänne. Älkää lannistuko! Älkäö antautuko heille! Me kristityt nousemme vielä.
Washingtonin muslimi gangsteri jengi
4
72
Vastaukset
- Islam Miehittää!
Nuo roistot ja ryövärit, muhamattilaiset huligaanit ovat tunkeutuneet maihimme ryöväämään, raiskaamaan ja murhaamaan. Me emme alennu, emmekä me alistu, vaan lyömme kuunsirpin säpäleiksi loistolla ja kunnialla. Taistelu ei ole alkanutkaan vielä! Se hetki, kun muhamattilaiset miehittäjät lyödään ristin miekalla on pian käsillä, veljet! Älkää antautuko miekan veljet! Olemme tulleet taistelemaan! Olemme tulleet lyömään vihollisemme kunnialla, loistolla ja totuudella. Meidän on aika käydä taistoon pimeydenmiehittäjää vastaan!
- Menachem Pekoni
Saa nähärä , koska on pakko syödä halal- possua! Tai kosher-nasua.
- Toimiva linkki
- Synteettinen terrori
Kauhea moka Al-CIAdalta, unohtivat kytkeä islamin terrorismiin.
Reaganin neuvonantaja pukeutuu vapaa-ajallaan mielellään arabipukuun, ja hauskuuttaa ystäviään parnaruttovitseillä.
http://www.youtube.com/watch?v=NrWwYJoJy3w&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=DonuCkR6_m0
"Four pounds of anthrax – in a suitcase this big – carried by a fighter through tunnels from Mexico into the U.S., are guaranteed to kill 330,000 Americans within a single hour, if it is properly spread in population centers there.
"What a horrifying idea. 9/11 will be small change in comparison. Am I right? There is no need for airplanes, conspiracies, timings, and so on.
"One person, with the courage to carry four pounds of anthrax, will go to the White House lawn, and will spread this 'confetti' all over them, and then will do these cries of joy. It will turn into a real 'celebration.'" -- MEMRI
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.2802898Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka482284Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3481997- 1141723
Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois1051654Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2121375- 661317
- 681253
Rakas nainen ymmärsin
Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl771181- 551179