Maahan iskeytyy androidi 4.7. 2012

joten ajattelin mennä Järvenpäähän nusasemaan siellä asuvaa reptiliaani naarasta.
kuka tioetää puhelinnumeron?
7238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

112

Äänestä

Miten tällaista skeidaa voidaan sallia tälle palstalle. Se rullaa vain alaspäin asiallisia ketjuja. Kukaan ei ota kantaa tähän. Paitsi minä nyt. Kuka täällä on oikein valvoja. Tollaset ketjut heti hevon vttuun. Ne on jonkun tosi sairaan tekeleitä. EI JMALAUTA. TODELLA SAIRAS TYYPPI.

Äänestä

reptilaanin pimppa on nannaa

Äänestä

yksi kaksi sulle tuli faksi meitä on vain kaksi

Äänestä

Mitäpä, jos ostaisit karvahatun ja asemoisit sen sisään kaksi kiloa naudan jauhelihaa? Siihen sitten vain juputtamaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


last fucker standing kirjoitti:

joten ajattelin mennä Järvenpäähän nusasemaan siellä asuvaa reptiliaani naarasta.
kuka tioetää puhelinnumeron?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu