nyt myö tiijtetään miks siul on tuollane nikki :)
Pohjois-Karjalan hätäkeskus sai aamulla seitsemän aikaan puhelinsoiton, jossa mies kertoi olevansa kadoksissa ja kovasti kylmissään. Hän ei tiennyt olinpaikkaansa. Kertomansa mukaan hänellä ei ole toista kenkää ja jalat ovat jäässä.
Tämän jälkeen mieheen ei ole saatu yhteyttä.
Hätäpaikannuksen perusteella henkilön arvioidaan olevan Polvijärven Sotkuman alueella. Alueella on alkanut sankka lumipyry, jonka vuoksi helikopterin hyödyntäminen on vielä epävarmaa.
Poliisin mukaan miehellä on yllään tummanvihreä takki ja päässään mahdollisesti maastolippalakki.
Kylmät kädet :)
6
100
Vastaukset
- Kylmät kädet
Kiitos huolenpidostasi, mutta olen täysin turvassa.
- Siiv Ari
Penis.
- RaiteiltaanSuistamos
Viimeisimmän havainnon mukaan kadonneita peräkamarimiehiä on nähty Öllölässä. Öllölän Ölvi baarin edessä.
- Kylmät kädet
Äitini rupesi kerran itkemään puhelimessa, kun ne ei ollut saanut minuun yhteyttä. Olin putkassa. Yösäilössä ei sallita kännyköitä. Kun äitini itki niitä krokotiilin kyyneleitä, se oli ties kuinka monennes kerta että päätän katkaista kaikki suhteeni sukulaisiin.
- Rölöpenii!
penii dasdfokaosd!!!
- Kylmät kädet
Mun koko suku on täynnä psykopaatteja ja se, etten tee ikinä jälkeläisiä tähän Maailmaan, johtuu ainoastaan hyväntahtoisuudestani.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p475285Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "511790Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1361707Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella151619- 141355
Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v41240No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol26121981-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome171077Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy771028Tynkä Eläintarha ei ole enää visiitin väärti
Ähtärin MesiZoo on vajonnut alas. Näytillä olevien eläinten määrä on romahtanut lähemmäs -40%. Paikat ovat päässeet pah60877