Viimeinen kevät
Huomenta kaikille!
3
61
Vastaukset
- Hyi helvatta
Järkyttävä itsesäälikappale, montun reunalle vaan riviin ja....tsukaaa..click clikc..tsukaaa..click clikc..tsukaaa
- Sieg heil!
Joo! Päivänselvää Salkkari Seppo musaa. Ei kannata kuunnella.
Parempi kuunnella coccareiden natsirallatuksia, coccareethan (ja myöskin sååmenrååtsalaiset, eli siis wannabe swedupellet) olivat kovin innokkaita nazeja silloin vuosina kivi ja keppi Murhis-Marskin johdolla tappaen ja tapattaen sitä ennen omiaan n.s "kansalaissodassa":
http://www.youtube.com/watch?v=3SKP54mBuwE - huomenta useimmille
Homoseksuaalin viimeinen ruskea kevätkappale...yh
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1541519
- 104921
- 75743
- 51625
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa16595ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40527Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45478Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m157476- 26419
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;185412