Kirkolliset vapaapäivät jäähylle siksi aikaa että kirkko pystyy perustelemaan nämä kalliit ja typerät vapaapäivät todisteiden kera.
Olemattomien mielikuvitus ukkelien palvominen on typerää.
Olemattomien mielikuvitus ukkelien palvominen on typerää.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
http://tacochuxxx.blog.fc2.com/blog-entry-360.html
On parempaakin tekemistä
Hei ne ovat sionistijuhlia, joten niihin ei kosketa. Rotujen sekoittaminen, samalla kun sionistien juhlat ovat dominoivia kalenterissa, asettaa velka-orjakansat oikeaan mentaliteettiin.
On se perhana, että pääsiäisenä saa matkustaa metrolla asematunneliin hakemaan huippukallista ruokaa vain sen takia, että oletettavasti 2000 vuotta sitten joku höyrypää, aikansa Ior Bock, Roikkui ristillä 5000 kilsan päässä meistä.
Kyllä tälläiset viikonloput ovat hermojarassaavia.
Voi teitä luuseri laiskuri raukkoja! Kun tekee töitä, voi Pääsiäiset ja muut juhlapäivät viettää etelän lämmössä. Ihania vapaapäiviä, jotka varmasti kerjäläisille on tuskaa, kun työssäkäyvät kaikkoavat viettämään lomiansa.
Hihhulilahkolaisetkin viettävät lomaa kirkollisina juhlapäivinä vaikkeivat kuulu edes kirkkoon.
Kirkko on mielestäni rikollisjärjestö ja sen toiminta pitäisi lakkauttaa.
Täysin samaa mieltä. Emme tarvitse kirkkoa emmekä sen oppeja mihinkään. Eiköhän olisi jo korkea aika sanoa hyvästi koko huuhaa lahkolle. Tästä säästyisi jopaa raahaa ja paljon.
Venäjällä tuon samaisen "mielikuvitusukkelin" kuolemaa juhlitaan vasta parin viikon päästä. Kuoliko ukkeli kaksi kertaa kahden viikon aikana?
ei ehtineet alkoon?
Mitä se sulle kuuluu, jos minä haluan viettää kirkollisia vapaapäiviä. Paina sinä vaa duunia niinä päivinä joo.
Nämä ateistikommarit ovat sitten suvaitsemattomia... aina vaatimassa, että kaikkien pitää toimia samalla tavalla kuin HE toimivat.
Haluan viettää kirkolliset vapaapäivät ja viherhomosivarit hiljaa! Teidän ei tarvitse viettää vapaapäiviä, mutta suvaitkaa muita, jotka viettävät.