Poliisi varoittaa
5
79
Vastaukset
- autetaan poliisia
Poliisi tv:n lisäksi pitäisi saadaa uusi tv-ohjelma, vaikkapa YLE:n tv-uutisten alkuun tai loppuun: "Poliisi varoittaa" tai "poliisi tiedottaa".
Näin helpotettaisiin poliisien työpaineita ja peloteltaisiin rikollisia julkistamalla heidän tekotapojaan..- Demlan Kätyrit RY
Viherkommarit eivät halua että niitä paljastetaan, sillä stalinistisen opin mukaan "uhri", eli kerjäämään ja ryöstämään tuleva mafiapomon orja on se jonka puolia pitää pitää.
- täysin samaa mieltä
- suomi on perseestä
Neegerivaltuutettu Eva Bidéééééé suuttuu,jos poliisi tiedottaa tälläisistä rasistisista asioista.Kyllä romanianmustalaisrosvot saavat vanhuksia ryöstää,niiden oma vika jos pitävät kultaketjuja kauloissaan.
- kofr
Rivien välistä on luettavissa, että poliisi kehoittaa kansalaisia suoraan toimintaan ja etnisiin puhdistuksiin näitä ulkomaaan pas_kasakkia vastaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p626027Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "813526Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella242691- 212169
No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol402165Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1621853Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v61669Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy85127281-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome201236- 261117