OIKEUS VOITTI - USARI PALAUTTI EROSEN BLOGIN

Joukkovoimaa

9

72

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Aikamme tauti

      Eronen vahvistaa, että hänellä ei ole itsekritiikkiä.

    • 19875345667

      Jytky aiheutti persupelon, ja kuten yleisesti tiedetään, YLE:n ja valtalehtien johdossa on euvostoliitto/pankkikommunisti-myönteinen loisjoukko. Ei ole toista puoluetta josta tehty pienimmästäkin asiasta skandaalin hakuisia otsikoita ja vääristeliviä kirjoituksia Onkin hyvä että tämä asia katsotaan nyt loppuun asti kuten Eronen blogissaan ilmoittaa.

    • kjlhölknöln

      eihän tuo ole se poistettu ploki...

      • Joukkovoimaa

        Eilen illalla koko Erosen blogi katosi, mutta aamupäivällä se palautettiin, myös se poistettu kohukirjoitus. Nyt blogia on taas muutettu.:. "Sovimme juuri Huuskon kanssa, että muutan sekä blogitekstini että TS:n uutisen linkeiksi sinne mistä ne löytyy." Eli Kohukirjoitus poistui taas, mutta blogissa on linkki jonka kautta sen voi käydä lukemassa.


    • Tosimies.

      Loistavaa!

    • aklsjdlakdf

      Usarille plussaa kerrankin!

    • Hinta 20 € kpl

      Suomen- ruotsalaisten hihamerkit julkaistu !

      http://img.mtv3.fi/mn_kuvat/mtv3/uutiset/kotimaa/ajankohtaista/2012/04/1377276.jpg

      • (0)(0)

    • X

      Nyt kun luin tuon Eroottisen Helenan blogin, niin jouduin taas kerran toteamaan, että valtamedian revittely persuista on aika räävitöntä sontaa: asiayhteydestään irrotettuja katkelmia esitettynä kärjistetyssä muodossa.

      Jos tuota tekstiä ei tajua ironiseksi pakinaksi, täytyy kukkahatun kiristää todella pahasti.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      236
      4016
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      123
      2317
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      82
      1996
    4. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      141
      1481
    5. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      77
      939
    6. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

      Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
      Maailman menoa
      127
      937
    7. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      37
      930
    8. Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?

      Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!
      Luterilaisuus
      331
      860
    9. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      8
      847
    10. J. Rinta-Joupilla jättimäinen veropetosvyyhti

      Seinäjoen keskustan kiinteismiljonäärit olleet jo pitkään ahtaalla ja liittykö J. Rinta-Jouppikin rintamaan? https://yl
      Seinäjoki
      62
      770
    Aihe