Tarvitaan 0,2 sekuntia, kun aivosi kiihdyttävät nollasta sataan, nähdessäsi linkin kuvan,)
http://tieku.fi/aivot/aivot-alastomuus-sytyttaa-aivot?utm_source=nyhedsbrev&utm_medium=weekly_2012_4_12_51363
http://tieku.fi/aivot/aivot-alastomuus-sytyttaa-aivot?utm_source=nyhedsbrev&utm_medium=weekly_2012_4_12_51363
Vastaukset 7
Vanhimmat
No ei kiihtyny..ei ollengan..Mut, jos olis ollu alaston mies, niin linkki ei olis edes ehtiny aueta, kun olisin jo reakoinut siihen...;o)...
Ei minullakaan. Vaikka katselin alastonta itseäni saunassa, niin aivot eivät reagoineet pätkääkään. Taidan olla jo loppuun kaluttua:) Alkoi ramaisemaan.
Eikä tuo kuvan vartalokaan pistänyt liikkeelle pienintäkään kiksiä. Joku tavan raukea teeskentelevä venyttelijä. Siinä ei ollut sytykettä yhtään, tällä kertaa:)
reagoinut
Joo,, muistan joskus parikymppisenä katselleeni miestenlehtien kuvia fyysisetikin vaikuttuneena,, en toki koskaan viitsinyt niitä itselle hankkia, ei sillai nakuttanut ajan kuluksikaan. Kuvat on kuvia .. :))
Vaan nykyisin katson kuvia tarkkaan,, onko silikooniproteesi, potuliini, vai vaan kuvankäsittely tekniikka aivoihini vaikutusta tekemässä. No ei tolla asenteella kuvat hyvältä näytä,, vain livessä kohtaa nykyisin alastoman naisen,, miehistä alastomuutta en toki hakkaan nähtäväkseni. :)
Saunassa ihminen ihan sen luonnollisuuden takia, vai mikä lie turruttaa,, tiedosta alastomuutta kuten muuten,, ja se on hyvä seurassa.
Ethän vaan nyt ylireakoinut aloitukseen? ;))
Miksi muuten alastomat miehet,, joitakin pallomahoja lukuun ottamatta pidetään piilossa,, ei ole paljon mainoksissa eikä iltapäivälehtien lööpeissä.
Kyl minä niin ihmettelen,, onko naiset ilkeitä, vai mikä estää esiintymästä?? ;))
Kappas, aloitus sai minut oikein kirjautumaan pitkästä aikaa kirjoittaakseni palstalle.
En kyllä jaksanut lukea linkkiä kokonaan ... :)
En voi sanoa muuta kun, että kyllä aina huomiota herättää alaston ihminen puettujen seurassa tai yksi esiintyessään. Eri asia on sit mitä aivoissani tapahtuu. En ole asiaa ajatellut, tosin joskus yllättynyt itseni tahdottomasta reaktiosta. Mutta ei kyllä meikä sekunneissa syty, tai hetkinen, täytyy muistella paremmin. ;))
Niin,, no naturismia on joskus joku sanonut seksin tappajaksi.On toki hienoa olla vaan,, alastomien ihmisten keskuudessa, sitä eitoki eka kokemuksesta vielä osaa nauttia.
Tulee sitä hyvässä seurassa viihdyttyä ilman aivoissa tapahtuvaa kiihtymistäkin,, tosi leppoisaa. :D
Ehdin jo pukeutua.