Tosijutku beni täällä vaan kirjoittelee

Haluan saada kaiken huomio köyhiin ja maahanmuuttajiin. Suomi on muuten hyvinvoitivaltio, kaikki tienaa suomessa vähnitään 3500 euroo kuukaudessa.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tarkoittanet minua?
Nimeni ei ole Ben.

Neuvoni sinulle on , mene lääkäriin ja sitten töihin jos niitä enään saat sinun hulluutesi takia.
Kaikille myönteistä olisi että otat yliannostuksen sitä mitä ikinä käytätkin;)

Äänestä
  • Olen töissä käytän muita hyväkseni ja maksatan niillä palkkani.

    Äänestä

  • juovuksissa vaiko menettänyt vähisenkin järkesi. Kukaan ei tuota sinuksi luullut.

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


Tosi tosi juutku kirjoitti:

Haluan saada kaiken huomio köyhiin ja maahanmuuttajiin. Suomi on muuten hyvinvoitivaltio, kaikki tienaa suomessa vähnitään 3500 euroo kuukaudessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu