Tyttö koira. Rotunainen.
Ostetaan koira.
10
68
Vastaukset
- rikas omistaja;)
Ostetaan koiralle taloa. Max. hinta 500 000 euroa, neliöitä vähintään 200.:)
- Köyhä myyjä;)
Valitettavasti ei ole myydä noin kallista taloa.
Sopisiko mummon mökki 25,50mm2 kaikilla mukavuuksilla, ämpäri-wc,
savuttava uuni, vetää kaikista lävistä. Home takuu.
Hinta neuvoteltavissa. - rikas omistaja;)
Köyhä myyjä;) kirjoitti:
Valitettavasti ei ole myydä noin kallista taloa.
Sopisiko mummon mökki 25,50mm2 kaikilla mukavuuksilla, ämpäri-wc,
savuttava uuni, vetää kaikista lävistä. Home takuu.
Hinta neuvoteltavissa.käyhän se pahimpaan asunnon puutteeseen, ok tehdään heti kaupat;)
- Köyhähkö myyjä;)
rikas omistaja;) kirjoitti:
käyhän se pahimpaan asunnon puutteeseen, ok tehdään heti kaupat;)
Tehdään vaan. Lähetän kuvan sähköpostin liitteenä. Sisään pääsee heti. Lukkoja ei ole. Pelkkä harava oven pönkänä. Kalusteet kuuluu sopimukseen. Kitisevä heteka ja petauspatjana litistettyjä Chiqita banaani laatikoita.
Tuuletettuna aivan ihanan kiva ensiasunto. Kelpaa esitellä Meidän Koti- lehdessä.
- quashqai
Ostan katumaasturin mieluummin. Sitä ei tarvitse ulkoiluttaa, jos ei itse halua lähteä vesisateeseen.
- ----/+,+\----
Talutan mäyräkoiran joka päivä Siwan kassalta puistoon ulkoilemaan.,))
- -puistovahti-
----/+,+\---- kirjoitti:
Talutan mäyräkoiran joka päivä Siwan kassalta puistoon ulkoilemaan.,))
Onko pienintäkään vaaraa, että se karkaa? Kuinka kuseutuksen laita:) Vai riittääkö kun omistaja avaa sepaluksen puskan juurella?
- aurinkoon takas;)
Myyn sulle rotunaisen lapsen muutaman vuoden päästä, jos maltat odottaa sinne saakka.;)
On viimeisen päälle huippuäiti, jos vaan löydetään kunnon isä sille....;)- hau hau vaan;)))
Jep. Sellaisen pötkylän voisin ostaakin:) Se on kaunis jo emona.
Aikaahan minulla on odottaa vaikka kuu lentoa nousevaa. Rauhassa vaan;)
Ehkä kolme vuotta?
- vera-stadi.
Rasse olis myytävänä, haittaakse vaikkei oo sisäsiisti? Rasse on niin tyttömäinen (lue homo), että menee ihan hyvin nartusta, pissiikin kyykyssä.
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p626087Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "813636Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella242761- 212239
No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol402185Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1621853Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v61679Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy85129281-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome201246- 281185