Hei,
Selasin ketjuja ja googlaillut mutta en ole löytänyt oikein mistään vastausta. Josko joku osaa täällä neuvoa kertoa... Rintoja pienennettiin ja nyt näyttää niin pieneltä että tuliko otettua liikaa pois. Osaako kukaan kertoa pieneneekö/suureneeko kun turvotus laskeutuu ja "painovoima hoitaa asiansa"? Olisin halunnut jättää hieman isommat ja mietin että onko asialle enää mitään tehtävissä? Onko kenelläkään tietoja linkeistä jne. jossa näkisi toipumisprosessia kuvien muodossa?
Rintoja pienennettiin liikaa?
1
87
Vastaukset
- 70hoo
Musta mun rinnat näyttivät tosi pieniltä leikkauksen jälkeen vaikka olivat aivan turvoksissa. Olihan niitä isoja tuijottanut jo 20 vuotta ja silmät olivat niihin tottuneet. Ja koska mun vatsa oli järkyttävän turvoksissa leikkauksen jälkeen (tavallisesti litteä) niin korostui vain rinnat entisestään. Olen leikkauksen jälkeen muutaman kilon lihonnut (aion laihduttaa 5) ja musta nämä on nyt liian suuret... eli kun ne laskeutuivat niin alkoi tuntumaan et on liian isot. Joten sinuna odottelisin sen 6 kk ennen kuin mitään mielipidettä niistä muodostat, vielä seuraavatkin 6 kk ne muovautuvat ;) Tänään juuri kävin itse vuositarkastuksessa ja sanoinkin et oispa niistä tullut pienemmät... vaikka itse toivon juurikin C-D -kuppia, ja sellasethan mulla nyt on. Ja olen siis erittäin tyytyväinen lopputulokseen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552523Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462362Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1011049- 64881
- 63789
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274707Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85690Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202668Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648