Eduskunnassa Korkataan Samppanjaa!!

Multikulti Todiste!

Nyt juhlitaan, koska 3 tummaihoisen alaikäiseen alku-asukkaaseen kohdistunutta raiskausta lyhyen ajan sisällä! Monikulturismi on näin todistettu olevan totta tässä maassa, ja rasistiset impivaara-luolamiehet saavat nuolla näppejään!!!

Sampanja-laseja siemailevat hymysuut suunnittelivat samalla kuinka paljon nostaa omia palkkojaan melko piankin asian johdosta, ja samalla naurettiin makeasti isänmaallisille rasisteille, jotka kesällä saavat todeta että multikulti on totta, kun tuhat romanikiertolaista tulee etelästä ja alkaa ryöstämään heinäkuussa tyhjillään olevat omakotitalot!

Sitä ennen he ryöstävät tyhjillään olevat kesämökit.

1

<50

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Motiivi Tärkein?

      Kyllä tänäänkin eduskunnan kyselytunnilla huomasi kuinka ministerit vastaavat kaikkiin ihmisoikeuksia koskeviin kysymyksiin "resurssi-asiana", ja numeroina.

      Haluavatko he toisaan näin läpinäkyvin keinoin salata se että MOTIIVI on se suurin este sille, että ihmisiä alettaisiin kohdella hyvin ja tasavertaisesti tässä maassa?

      Nähtiinhän se 90-luvun lamassa. Oli vaikka kuinka paljon menestyviä yrittäjiä, joilla sillä hetkellä oli velkaa, mikä on aina normaalia yhteiskunnassamme.

      Mutta kun Koiviston konklaavi sekä vääryyslaitoksen ylin johto HALUSIVAT tyydyttää omia osakesalkkujaan, osinkotulojaan yms. ihmisten sijaan, he päättivät että 5 toimialaa ajetaan alas niin että eliitin omien kultamunien markkinaherruus ei joudu uhan alaisuuteen liian ahkerien pineyrittäjien toimesta.

      Seuraus, kymmenet tuhannet menestyvät yritykset konkurssiin synteettisen "kriisin" seurauksena sekä tahallisen valuuttakeinottelun keinoin, ja kaikkiaan tuon kriisin aiheuttamana 280 000 ihmistä joutui ylivelkaantumaan. Näistä n. 14 000 tekivät sittemmin itsarin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      42
      2116
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      171
      1893
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      116
      1310
    4. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1150
    5. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      95
      924
    6. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      889
    7. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      78
      839
    8. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      43
      836
    9. Ja tääkin vielä...

      Kukakohan on valittanut, Salmiko itse? https://www.viiskunta.fi/rehtori-valittiin-ahtarissa-ilman-hakumenettelya-o/13479
      Ähtäri
      31
      772
    10. Minkälaisen viestin toivoisit saavasi?

      Miehelle.... Helpota vähän.
      Ikävä
      54
      691
    Aihe