KUN VEROTUS LOPETETAAN, LOPPUU MYÖS

Virkamiehet ovat paskasakkia joka tuo koko ajan kansalle murheita, joten ne täytyy POISTAA !!!!!!!!!!!!!!!!
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Verotuksen lopettamisella saadaan kaikki nuo passkat pois silmistä; mamut, virkaloiset, kela- ja sossuloiset.

Veroilla ei tartte elättää muuta kuin poliisi ja armeija !

Äänestä
  • Loiset Hevonvittuun Ry

    Äänestä

EKOLOGISESTI KESTÄVÄ RATKAISU.

Suuret ratkaisut ovat aina yksinkertaisia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MAMUONGELMA !!!!!!!! kirjoitti:

Virkamiehet ovat paskasakkia joka tuo koko ajan kansalle murheita, joten ne täytyy POISTAA !!!!!!!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu