Kuka on kauniaisten rikkain jäbä ? :P
Vastaukset 4
- Iso. Pate
Minä
- millejä taskussa
Kaippa tuo Sarasvuon Jartsa on.
- soon äveriäs
Sarrasvuola mitän rahoja oo, lainaa muijaltaan sen hiihto-tipenteistä että voi ostaa safkaa koo-kaupasta taikka valintatalosta.
Sen sijan toi Garlo B. on toosi rikas jäbä.
Mut ei se rahojaan sulle anna, se kylvää fyffet venälästen ja virolasten huorrien perrseeseen.
- kaikkea sattuu.
Mun veljeni Thorbjoern on muutaman vuoden päästä Grankullan rikkain jäbä. Se on käyny töissä joka päivä jo monta kymmentä vuotta ja se ei ryyppää eikä käyt huorrissa vaan pistää aina rahat korkeakorkoiselle talletustilille. Nyt sillä on aika paljon fyffeä pankkikirjalla ja lisää tulee koko ajan.
Ja kaikesta parasta on se, ettei sillä ole muijaa eikä kakaroita vaan sitten kun se heittää vieivinsä, mä olen Thorbjoernin perijä.
Niin että vähän päästä MÄ olen Grankullan rikkain jätkä, mutta se ei kestä kauan. Meinaan vaan sitä, että meitsi pistää rahat meneen viinaan ja huorrien perrseeseen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791339
- 851236
- 96977
- 48833
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40723Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83609Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30538Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44498Tunnetta ja sinua on vaikea kuvailla
Paremmin se varmaan aukeaa muulla tavalla. Olen merellä, jossa kovin usein puhkeaa rajuilma ja huomaan taistelevani hu33475