on muuttunut Penkin tukemisen kyselyksi. On tunnettua, että perseverointi voi vaihtaa kohdettaan, kuten mikä tahansa riippuvuus voi muuttua toiseksi.
Kannattais pitää ainakin vuoden tauko alkoholista Kakkamies/Penkkimies
Kakkamiehen perseverointi
6
97
Vastaukset
- voihan kakka
Mitä sä höpötät?
Meneppäs nyt takaisin hiekkalaatikolle, kun sedät vähän kirjoittelee tänne juttuja. - Sama mies se on
Olen huomannut saman. Liekö penkki/kakkaamies purkaa omaa pahaa oloaan näillä älyvpailla kirjoituksilla.
- Sama Mies
Ei ole sama mies, samat miehet ehkä.
Useampi kirjoittelija kirjoittelee noita juttuja.
ES-Jonne, kakkamies, Decamies, Salijannu, Alan mies, Gonamies...yms.
Itsekin kirjoittelen älyvapaita juttuja tänne protestiksi. - Koirani Anton
Sama Mies kirjoitti:
Ei ole sama mies, samat miehet ehkä.
Useampi kirjoittelija kirjoittelee noita juttuja.
ES-Jonne, kakkamies, Decamies, Salijannu, Alan mies, Gonamies...yms.
Itsekin kirjoittelen älyvapaita juttuja tänne protestiksi.Protestista käy ilmi yleensä myös mitä vastaan protestoi. Mitä vastaan sinä protestoit?
- Sama Mies
Koirani Anton kirjoitti:
Protestista käy ilmi yleensä myös mitä vastaan protestoi. Mitä vastaan sinä protestoit?
Mietippä sitä, jos et keksi, niin lue palstaa ajatuksella.
- kakkaprotesti
Protestoin pyllyssäni olevaa liian suurta kakkamäärää vastaan
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh872071Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr1361756- 1801316
- 236756
- 59708
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol10701- 65699
Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako211598- 49556
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337492