Pappi polttaa koraaneja

Amerikkalainen pappi poltaa koraaneja kirkon edessä. Mahtoi olla kunnon roihut!

http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2012042915512948_ul.shtml?ref=telkku
257
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Suomessa ei kukaan USKALLA ,tulee syyte KIIHOTTUMISESTA mutta raamattujen heittely on näköjään sallittua,vai mitä sanoo TERVO????

Äänestä

Eiks tuo koraanin polttaminen tuolloin kun se tapahtui ni ollu vastalause ja tavallaan niiku vastaisku mitä tapahtu 9/11 et sen takii toi henkilö poltti niitä.Ei alistuta ja pelätä jne..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


.............. kirjoitti:

Amerikkalainen pappi poltaa koraaneja kirkon edessä. Mahtoi olla kunnon roihut!

http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2012042915512948_ul.shtml?ref=telkku

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu