Paras ystävä on sellainen, jonka kanssa voi istua yhdessä hiljaa kuistilla, ja hänen lähdettyään tuntea, että se oli paras keskustelu ikinä.
Tällaista ystävää kaivaten...
5
333
Vastaukset
- luuseri mies
Olen ystävätön
- Ystävä
Kaunista, tuo on kuin sielunkumppanin kanssa puhuisi...
- Nimetön30
Halusitko todeta vain vai etsitkö ystävää, laita oikea ilmoitus tänne sivustolle.
Kyllä se ystävä on vielä hakusessa. Ihanaa olisi löytää joku voimaannuttava ihminen ystäväksi, jonka lähellä olisi hyvä olla. :)
Saa pistää postia, jos kolahti. :) osoitteena toimii toi mun nimimerkki @suomi24.fi- Ystävä
Etsimällä se oikea ystävä löytyy, kaikkea ei kannata kuitenkaan kokeilla.
Ystävyys vaatii luottamusta molemminpuolin, petollisuutta ei saa olla tai ystävyys on todella isolla koetuksella.
Ystävyydelläkin on hintansa....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 911052
- 55732
Huonoja uutisia-nyt lähtee höyrylaivat
https://www.ita-savo.fi/ Konkurssiin meni tämäkin yritys. Raja kiinni ja venäläiset turistit puuttuvat. Täällä menee pe35614Ei näytä hyvältä
Kyllä nyt Ähtäriä viedään vesikelkalla. Neuvotteliat untuvikkoja kaikki. Mikko tietty tapansa mukaan loikki puheenjohtaj39546Älä itke rakas.
Tunnen sun kyyneleet silmissäni. Kaikki tulee menemään hyvin. Loppu häämöttää jo...49480Jos vielä toivot...mies...
Saisinpa jonkun merkin sinulta, jos vielä odotat 📝➡️📱 Rohkeus on mennyt jos seurustelet vaikka nykyisin. En halua häi46475- 31469
- 34447
- 38434
Olet hurmaava
Olet paras mies, joka on tullut vastaan. Sinussa on jotakin, mitä muissa ei ole. En vaan tiedä, mikä on oikein sinun su14431
