Salen myyjä Tre.

Onko kenelläkään tietoa kämmenniemen salen kassaneidistä. silmälasit,muuten mustat huikset mutta edessä punaisia raitoja. noin 30v. Pakko käydä aina ohi ajaessa ostamassa jotain pientä ja katsomassa onko tämä herkku töissä. Kiinnostaisi tietää hänestä enemmän mutta ei ole vielä rohkeus riittänyt jutella.
3217
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kysy vaan. Sinkku on :)

Äänestä
  • voitko kertoa hänestä jotain tarkemmin? minkä ikäinen? on todella mukavan oloinen ja muutenkin jotenkin jää vain aina mieleeni.

    Äänestä

Ilmeisesti P kirjaimella alkaa hänen nimensä,mikälä yhtään samaa naista tarkoitat.
Sen verran uskallan sanoa ,että hän on tietääkseni naimisissa ainakin sormuksesta päätellen. Ainahan kannattaa tietysti koittaa,jos tuntuu siltä.. Mukava nainen on kyseessä,joten onnea tavoitteluun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


m.i 82 kirjoitti:

Onko kenelläkään tietoa kämmenniemen salen kassaneidistä. silmälasit,muuten mustat huikset mutta edessä punaisia raitoja. noin 30v. Pakko käydä aina ohi ajaessa ostamassa jotain pientä ja katsomassa onko tämä herkku töissä. Kiinnostaisi tietää hänestä enemmän mutta ei ole vielä rohkeus riittänyt jutella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu