Onks kesä ny,, on on ..

Rauhoittavaa musaa iltaan vappuhumun muuttuessa kesämieleksi :D

http://www.youtube.com/watch?v=xJOtaWyEzaI&feature=related
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pistää miettimään? :o
Kesämielen nostatukseksi tekemäni aloitus on 13:sta lulijalta saanut kaksi miinusta,, onko siis joka kuudennella lukijalla vielä kevätmasennus päällä??

Olosuhteita on turha syyttää,, vaihtakaa paikkaa ... :)
http://www.youtube.com/watch?v=pD5rbyxv0u8&ob=av2e

Äänestä

katkera?

Äänestä
  • Kysymyksesi pisti miettimään?
    En nyt tällä hetkellä löydä mitään mistä olisin katkera :O

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kah'ville kirjoitti:

Rauhoittavaa musaa iltaan vappuhumun muuttuessa kesämieleksi :D

http://www.youtube.com/watch?v=xJOtaWyEzaI&feature=related

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu