Lapinlahden yliajaja vapautetaan

14199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

"Pallonen uskoo, että menee ainakin kuukausi, ennen kuin tapaus etenee syyttäjälle."
Eikö tule mieleen että varmuuden vuoksi voisi olla putkassa odottelemassa oikeudenkäyntiä. Ei ainakaan pääsisi taas liikenteeseen kännissä.

Äänestä

saaatanan Pallonen on poliisina Savossa!!!

Suomi on sairas maa ja Suomen oikeusjärjestelmä on mätä. Sosiaalidemokraattinen eli mätä.

Äänestä

TAPPAJA VAPAUTETAAN !


Nyt on VIRANOMAISEN toimesta oikeustajuani raiskattu törkeimmän jälkeen.


VIHAN-PUNA VÄRJÄÄ POSKIPÄITÄNI.


This is vihakirjoitus viranomaisia ja oikeuslaitosta vastaan !

* merkaa ylös

Äänestä

saa tappaja autolijat näköjään olla vapaana. hirteen tuollaiset kuuluisi.

Äänestä
  • kännissä. Ovathan he maailmankuuluja suomalaisia naisia ja nyt on lauantai.

    Äänestä

  • Kukaan ei puuttunut. Ylinopeudesta jaksavat kytätä loputtomiin, vaikka ei aiheuttaisi yhtään onnettomuutta, mutta tuollaiseen eivät puutu, vaikka kaikki tienneet.

    "Monet paikalliset kertoivat onnettomuuden jälkeen tienneensä, että nainen on ajanut humalassa. Poliisin mukaan puheet aiemmista vaaratilanteista eivät olleet poliisin tiedossa."
    http://www.iltalehti.fi/uutiset/2012050515534523_uu.shtml

    "Poliisin tutkimuksissa on kuitenkin selvinnyt, että epäilty nainen on aiemminkin tuomittu törkeästä rattijuopumuksesta.

    - Tarkistin juuri tuota rattijuopumustaustaa. Hänellä on rattijuopumustaustaa viidentoista vuoden takaa, tutkinnanjohtaja Veli Pallonen Pohjois-Savon poliisilaitokselta kertoi Iltalehdelle lauantaina aamupäivällä.

    - Kyseessä on ollut törkeä rattijuopumus."
    http://www.iltalehti.fi/uutiset/2012050515534670_uu.shtml

    Äänestä


Kielletäänkö nyt autot, naiset, lapset vai viina?

Äänestä

Eikä ollut edes ensikertalainen tuo rattijuoppo.

Äänestä

tappaja akka on ns äiti ? VULVAT: sanon minä Pelkkä tenukeppi

Äänestä
  • Naiseus pyhittää paljon, äitiys kaiken.

    Äänestä

Kaikenlaistahan sitä tulee kännipäissään tehtyä.

Äänestä
  • Ja toiset kehtaa koheltaa ja tappaa vielä selvinpäin.
    "suurin osa"

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyvä,-hyvä kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/201205050092245_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu