Millään muulla palstalla ei ole näitä pissa ja kakka juttuja niin paljon kuin tällä kehonrakennus puolella.
Ja sitten vielä väitetään ettei anaboliset roinat vaikuta sinne pääkoppaan.
Iso Arskakin poseerasi aikoinaan gay-pippaloissa kun sen verran se kemia kai päätä silloin sotki ettei se tuntunut niin epänormaalilta.
Ja Arska ei suinkaan ole ainut roinaaja joka on gay-pojille esiintynyt ihan mielellään.
Ja sitten vielä väitetään ettei anaboliset roinat vaikuta sinne pääkoppaan.
Iso Arskakin poseerasi aikoinaan gay-pippaloissa kun sen verran se kemia kai päätä silloin sotki ettei se tuntunut niin epänormaalilta.
Ja Arska ei suinkaan ole ainut roinaaja joka on gay-pojille esiintynyt ihan mielellään.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Onko sinulla kakkaa pyllyssä?
Tukeeko se penkkiä?
No siinä tulikin vahvistus aloittajan viestiin.
Surullista mutta totta.
Mitäs vikaa gay-pojissa on? Itse olen täyshetero enkä käy salilla kuin joskus seuran vuoksi, mutta toisinaan on mukavaa pitää kivaa bodaavien gay-poikien kanssa. Hyvät kropat, hyvät jutut ja mukavaa poikaseksiä illan ratoksi. Miellyttävää vaihtelua siihen ainaiseen pimperoon.
Omituista höpötystä. Raha otetaan sieltä mistä saadaan. Ei huipputasolla kilpaileva kehonrakentaja voi käydä normaalissa töissä.
minulla on kakkaa pyllyssä
No voi kyynel.
Niin ja jostain kumman syystä ei siitä A.Breivikin steroidien käytöstäkään paljon puhuta? Aika moni syytön sentään kuoli niiden takia..
Breivikin steroidien käyttö ei kyllä tainnut olla se syy miksi hän tekonsa suoritti. Steroidien avulla Breivik hankki itselleen sekä fyysisen olemuksen että henkisen voiman tunteen tai mielen tilan jotka helpottivat kyseisen "mission" loppuun viemistä.
Ampuja ei tarvitse mitään fyysistä olemusta. Aineet sekoittavat pään ja tekevät käyttäjästään kylmemmän kuin hän normaalisti olisi.
Mutta kun ei Breivik tehnyt tekoaan yks kaks vintin pimennyttyä steroideista vaan hän oli suunnitellut hommaa lähes kymmenen vuotta ja taustalla oli vahvat poliittiset motiivit. Steroideja toimivat ainoastaan tunteiden sammuttamiseen ja kylmän tunteettoman mielentilan ja vahvuuden tunteen hankkimiseksi, jossa murhat oli helpompi suorittaa. Ei ko. tapausta voi verrata mitenkään suomalaiseen perhesurmaan jossa äijällä yhtäkkiä napsahtaa päässä viinan/hormonien liiallisen käytön seurauksena ja mora heiluu ilman mitään sen kummempaa motiivia/suunnitelmaa pistää puoliso tai perhe kylmäksi.