Sovinisti Nygårdin leijonalätkää-biisi kuvottava

ja vain ÄIJILLE

Huorahtava strippari Geronima on" pahoittanut mielensä", koska YouTube poisti videon sen alastomuutta tai seksuaalista sisältöä koskevaan sisältöön vedoten. Buahahhahaaa.
"Petri on tehnyt härskimpiäkin videoita. Video poistettiin, koska minä esiinnyn siinä. Onko se pätevä syy poistaa video, jos tangoissa oleva pyllyni vähän vilahtaa ? Tämä on epäreilua, olen raivona" ,Geronima ulisee.
Paljon epäreilumpaa kun stripparin ulina menneen loistonsa perään, on se ,että lätkä samaistetaan vain ÄIJILLE. Ainakin Nygårdin käyttö videolla on tarkoitushakuista. Onko siis lätkä vain äijille ?

7

624

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ai nii se strippari

      Se muija joka ei edes osannu näytellä siinä muslimisarjassa. Hih hih. Ei osaa
      näytellä ku itseään alasti. Hirvee utarelehmä.

    • jofjöolasjefvjwasef

      Huippua jos Geroniman "tähdittävä" video poistettiin. Siinä on kyllä niin mauton täti. Joskus ihailin hänen kuviaan, taisi olla ennen tuota naurettavaa stripparin uraa. Silloin ajattelin, että ompa kaunis ja tyylikäs lady, mutta hah. Aivan jäätävä ikiteinix nykyisin. Siis lähes 50-kymppinen nainen.

    • YÖK!!!!

      Minusta jotku kyseisen ukon biisit aiemmin ovat olleet vielä ok ainakin ne pari mitä joskus kuulin. Mutta nyt kun radiosta tuli Märkää, ei juma... hirveä tekele ja sanat, niiiiiiiiiiiin törkeät että huumorilla ei ole mitään tekemistä kappaleen kanssa. Mennyt täysin överiksi koko juttu!

      • "satoja naisia "

        Nygård itse on levennelly olleensa satojen naisten kanssa ja jokin aika sitten liikkui paksuna olleen aasialaisvosun kanssa, josta mainitsi, että on kaverin muija. No, aasialaispanot on kimppakamaa. Ei ole tällä jätkällä kaikki palikat kotona.


    • Petri Is The Best

      Suomalaiset rakastaa junttia musaa, mitä pöyrömpää niin sitä paremmin menee kaupaksi. Tämän tietää myös mister nyygordi. Varmasti naureskelee partaansa ja kieriskelee miljoonissaan typerien suomijunttien kustannuksella

      • sovinisti räppiä

        Näinköhän vanhan miehen, Petrihän on jo kolmekymppinen ukkeli, suosio pysyy loputtomiin, kun fanipiiri haetaan miehistä...


    • Kaunishuora

      Turpa kii ruma huora

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ampuminen kylpylässä

      Onko vornasen timbe käynyt hiukan kylpemässä vai mikä tämä ampumatapaus on kylpylässä? Tuntuu aika villi meno olevan naa
      Naantali
      74
      1650
    2. Naantalin kylpylän ampujat

      Oli somppumatuja. Nyt mennään. Suomi on ruotsi.
      Maailman menoa
      20
      1124
    3. Kemijärvellä vesionnettomuus

      Pitkänsillan ja taiteilijanniemen välillä nähty henkilön painuvan veden alle. Mitä on tapahtunut? Onko vesihiisi taas as
      Kemijärvi
      32
      1063
    4. Hei, voitko kuunnella

      Voisitko auttaa minua selvittämään asioita? En halua ajaa sinua hulluuteen kanssani, en sitoa sinua, en esittää vaatimu
      Ikävä
      133
      871
    5. Joku porukka lähtenyt täältä

      Ihmeen hiljainen on palsta nyt. Yleensä tänne tulvii aloituksia yms, mutta nyt on kyllä erikoisen hiljaista.
      Ikävä
      189
      806
    6. Miten yrität

      Vielä saada kaivattusi?
      Ikävä
      64
      684
    7. Olipa yllätys

      Kuten hyvin moni tiesi/arvasi että valetta alusta loppuun toi *olemme ystäviä* satu. Instassaan käsi kädessä kuva kertoo
      Kotimaiset julkkisjuorut
      191
      607
    8. On todella ikävää

      Todella ikävää, että asiat ovat menneet tällaisiksi. Tämä ei ollut missään vaiheessa tarkoitukseni. Olen tehnyt virheit
      Ikävä
      79
      598
    9. Tuletko tänään

      Jos soitan? Niin... tuletko?🖤
      Ikävä
      48
      528
    10. 69
      510
    11. Ottanet yhteyttä

      Facebookissa,jos on jotain asiaa.Miehelle! T.M-nainen.
      Ikävä
      55
      507
    12. Se kun olit pitkästä aikaa silmieni edessä

      Oli kyllä sykähdyttävää. Tiedätkö, mikä laittaa minut ikävöimään sinua? Kun palautan mieleeni valtavan ihanan olemuksen,
      Ikävä
      32
      498
    13. Muutto auto hakee sut tänään!

      Tein sulle oman huoneen! mieheltä naiselle
      Ikävä
      57
      485
    14. Oletteko koskaan torjuneet kaivattuanne?

      Minä olen, kun en silloin tajunnut vielä ihastuneeni. Yritin paikata tapahtunutta, mutta ei onnistunut enää.
      Ikävä
      25
      457
    15. Kai sä mies ymmärrät..

      ..ettet jättänyt vaihtoahtoa. Tottakai toivon vielä, että pystyisit toimimaan niin että asiat korjaantuisivat. Vahvast
      Ikävä
      28
      422
    16. Jos kaivattusi olisi

      Vieressäsi niin mitä tekisit?
      Ikävä
      40
      417
    17. En tiedä mitä sanoa

      Siksi en vastannut😔
      Ikävä
      33
      413
    18. Kiinni jäit

      Ei olisi uskonut sinusta
      Ikävä
      16
      399
    19. Päivän galluppi

      Minkälainen ehkäisy sinkkupalstalaisilla käytössä?
      Sinkut
      82
      398
    20. En usko et enää

      Uskaltaisit irl mitään
      Ikävä
      37
      396
    Aihe