Tiätysti imagonäärisistä syistä. Parasta ennen aika on jo kyllin kaukana. Naama ei miellytä enää katsojia.
Vastaukset 12
- aika vaihtaa
Alkoholiongelmien vuoksi. Ne kulminoituu aina,kun joutuu tiputukseen Meilahteen.
- velj.k
Pekka oli nuorempana amerikoissa.. Sieltä tultua henkilökuvissa näkyi jo silloin merkkejä aineiden käytöstä, niistä pulverimaisista. Silti hyvä äijä se oli,aikansa.
- mitä höriset?
"naama ei mielytä katsojia"
ööhhh jaa koska katsoja yleensä näkevät Karhuvaaraa?
Miten niin naama ei mielytä, onko sillä merkitystä yrityksen johtamisessa?- ...................
Johtaja on yrityksensä "kasvot".
Vähän freshimpää tilalle, kitoos!!
http://yle.fi/ecepic/archive/00268/Pekka_Karhuvaara_268905b.jpg Joku voi sekoittaa Pekka Karhuvaaran tuohon Lauri Karhuvaaraan, joka juontaa "Huomenta Suomessa".
- veli,veli---
jjeeves kirjoitti:
Joku voi sekoittaa Pekka Karhuvaaran tuohon Lauri Karhuvaaraan, joka juontaa "Huomenta Suomessa".
Ovat veljeksiä Lauri Karhuvaaran kanssa.
- --------------------
Karhuvaara on vanha alkoholisti, jonka seläntakana mm. tiettyjen helsinkiläisten alkojen henkilökunta on vuosia naureskellut.
Ainoa asia mikä itseäni ihmetyttää, on miten kauan äijä sai huseerata. - huh hah he1
Miksi Lauri on niin lihava plösö?
- On kova..
kaljan kittaaja, monesti oltu ristiinan pullo-automaatilla hylsyjä palauttelemassa.
- ulostetta 24 7
mitä? aijjaa suoli24pas|kaa. niinpätietenkin.
- Karhunkynnet
Pekka on jo vuosia mokaillut julkisuuden esiripun takana alkoholiongelmansa kanssa. Olen nähnyt hänet kolmasti mm Lapissa kello 13 aikaan päivällä aamutakissa taxissa kaatokännissä hakemassa juotavaa kiinni olleesta ravintolasta, Helsingissä keskellä päivää aivan tokkurassa ja viimeksi eilen sunnuntaina Katajanokalla sellaisessa kunnossa, että hyvä jos kotiin löysi.
- Anonyymi
Nyt veljekset on eläkkeellä ja aikaa ottaa kuppia
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791702
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.109903En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58745Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo97666Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset207644- 133618
- 48566
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50548- 37546
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä16522