naisvihaa.

että näin.

Jokaisen vastaantulevan naisen näkeminen ärsyttää lähinnä niin paljon että tekisi mieli löydä nyrkillä naamaan. Ja pelkästään se näkeminen, ämmä kuinka hyvän tai pahannäköinen tahansa. Puhumattakaan siitä narisevasta äänensävystä tai koppavasta asenteesta, voi jumalauta.

Miehissä on sentään edes sitä jotain, ja niiden seurassa viihtyy edes vähäsen. Ei ainakaan tarvitte saatana kuunnella sitä paskanjauhamista ja juoruamista, josta saa vähemmälläkin tarpeekseen, on ne tyhjännauramiset ja paskat vitsit edes vähän parempaa kuunneltavaa. Viihdyn enemmän kun voi kattoa sen MM-jääkiekkomatsin ja karjua muiden seassa oikein kunnon fiilareissa, kitata olutta, saunoa aivot pellolle ja herätä aamulla vitun kovassa krapulassa, ah elämää. Sillä välin voitte akat ihan rauhassa juoruilla ja käydä shoppailemassa. Ei kiinnosta paskaakaan, turha pyytää edes mukaan. Ja sitten kun olen kohteliaasti kieltäytynyt, turha näyttää koko loppuviikon norsunvittunaamaa.

Oho, unohdin sanoa että olen itse myös nainen. Ironista(ko)? Ei sitä tiedä mistä voi syyttää että naissukupuolesta on tullut tällainen. Ehkä vähän miehiä, vähän evoluutiota/luontoa ja itse naisia. Mitäs vittu tälle voin että synnyin tähän naisen ruumiiseen, nykyään se on yksi maailman suurin kirous.

Ehkä täällä viellä jossain on sellaisia vahvoja naisia jotka ei marmata joka vitun asiasta, mutta siinä asiassa taidan vaan elätellä toiveitani.

9

275

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • asdadsasdx

      Olet rekkalesbo. Eipä siinä sen kummempaa.

      • että näin.

        Ihan monilta tahoilta kauniiksi ja hyväkroppaiseksi kehuttu, hyväkuntoinen nainen olen. Ja ehdottomasti hetero, kun en nyt muutenkaan satu sietämään niitä kanoja nokkani alla.


    • ei kiinnosta paska

      Opettele relaamaan. Ja lopeta hormoonien ja huumeiden vetäminen. Kaikki naiset ei oo sun äitis kopioita, et mene sen mutsis luo vinkumaan saatanan luuseri.

      • että näin.

        No mutsi nyt vähän on mitä on, perus nainen. Ehkä vähän siedettävämpi ku muut, onhan sentään äiti ;)
        Hormoonien ja huumeiden? Mistähän ne ja tuon luuseriuteni päättelit? Tää taitaa olla jotain kanojen (lue: naisten) logiikkaa, kun en ole kuullut. naisia ei saa vihata, ja jos niin tekee, on hyödytön luuseri. ja se femakkoämmä on sitten jumala, kun vihaa miehiä. Kyyllä.


      • mauno ratikka

        kannattaisiko koukkia pikku kätösillä hajulukkoa?


      • wazaaaaa
        että näin. kirjoitti:

        No mutsi nyt vähän on mitä on, perus nainen. Ehkä vähän siedettävämpi ku muut, onhan sentään äiti ;)
        Hormoonien ja huumeiden? Mistähän ne ja tuon luuseriuteni päättelit? Tää taitaa olla jotain kanojen (lue: naisten) logiikkaa, kun en ole kuullut. naisia ei saa vihata, ja jos niin tekee, on hyödytön luuseri. ja se femakkoämmä on sitten jumala, kun vihaa miehiä. Kyyllä.

        vihaan kaikkia tasa-arvoisesti :)


    • realisti1994

      AP, oletko koskaan kuullut sanottavan, että tekevälle sattuu? Sitä voisi soveltaa hyvin tähän. Miehet tekeävät suurimman osan maailman pahoista asioista, mutta niin myös (merkittävistä) hyvistä asioista. Kaikki suuret keksijät, tieteilijät, yhteiskunnalliset ja tieteelliset filosofit, tieteilijät ja edelläkävijät ovat miehiä hyvin harvoja poikkeuksia lukuunottamatta. Suurimmat bisnespomot ja maailman johtajat ovat miehiä. Yllätys yllätys myös toisesta päästä eli ne pahimmat "pahikset" ovat miehiä. Naiset ovat siitä välistä, haikea ja häilyvä, harmaa "keskisakki". Mietippäs sitä ennen kuin lauot tuommoisia. Mieti asiaa suhteellisesti, äläkä konkreettisesti.

      • IGNOREME

        pahoittelut, tuli väärään ketjuun vahingossa.


    • herra jörö-sovinisti

      siinä ov ainoo kova muija joka sovinistirunkulle keleepais ..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut romahti Haapaveellä, kiitos Ilkka!

      Persut saivat historiallisen tappion haapaveellä! Kiitos Ilkka!
      Haapavesi
      105
      2236
    2. Hyvää yötä, olen rakastunut suhun

      Sanon tämän kyllä vielä sulle henkilökohtaisestikin. 😘
      Ikävä
      84
      1965
    3. Tiedätkö et olet

      Ärsyttävän hyvännäköinen.
      Ikävä
      53
      1556
    4. Nyt tiedän

      Että joku on lahjonut jonkun tai olemme idiootteja. Nuo kokkareiden päsmärit tuli valituksi valtuustoon. Onnea vaan kai
      Sysmä
      48
      1486
    5. Oletko mokannut?

      Oletko omasta mielestäsi mokannut jotain kaivattusi suhteen?
      Ikävä
      153
      1466
    6. Sanna Ukkolan kolumni: Rautarouva, joka unohti joukkonsa - Riikka Purran pitäisi katsoa peiliin

      "Historialliset tappiot eivät synny vahingossa. Ne syntyvät, kun johtaja unohtaa, ketä hänen piti palvella, kirjoittaa I
      Perussuomalaiset
      48
      1374
    7. Oletko ymmärtänyt

      Oletko ymmärtänyt jotain kaivatustasi lähiaikoina tai oletko muuttanut mielipidettäsi kaivatustasi?
      Ikävä
      144
      1294
    8. Kepun hegemonia jatkumassa vankkana Puolangalla

      Tuuliviirien vallankumous jäi pahasti piippuun!
      Puolanka
      26
      1156
    9. Ottaisitko miten

      Kaivattusi?
      Ikävä
      111
      1108
    10. Paraneeko ilmapiiri nyt?

      Paraneeko kunnallispolitiikan ilmapiiri nyt kun persuilla meni vaalit päin pers3ttä ja änkyräpersut tipahtivat vilttiket
      Hyrynsalmi
      25
      1084
    Aihe