naisvihaa.

että näin.

Jokaisen vastaantulevan naisen näkeminen ärsyttää lähinnä niin paljon että tekisi mieli löydä nyrkillä naamaan. Ja pelkästään se näkeminen, ämmä kuinka hyvän tai pahannäköinen tahansa. Puhumattakaan siitä narisevasta äänensävystä tai koppavasta asenteesta, voi jumalauta.

Miehissä on sentään edes sitä jotain, ja niiden seurassa viihtyy edes vähäsen. Ei ainakaan tarvitte saatana kuunnella sitä paskanjauhamista ja juoruamista, josta saa vähemmälläkin tarpeekseen, on ne tyhjännauramiset ja paskat vitsit edes vähän parempaa kuunneltavaa. Viihdyn enemmän kun voi kattoa sen MM-jääkiekkomatsin ja karjua muiden seassa oikein kunnon fiilareissa, kitata olutta, saunoa aivot pellolle ja herätä aamulla vitun kovassa krapulassa, ah elämää. Sillä välin voitte akat ihan rauhassa juoruilla ja käydä shoppailemassa. Ei kiinnosta paskaakaan, turha pyytää edes mukaan. Ja sitten kun olen kohteliaasti kieltäytynyt, turha näyttää koko loppuviikon norsunvittunaamaa.

Oho, unohdin sanoa että olen itse myös nainen. Ironista(ko)? Ei sitä tiedä mistä voi syyttää että naissukupuolesta on tullut tällainen. Ehkä vähän miehiä, vähän evoluutiota/luontoa ja itse naisia. Mitäs vittu tälle voin että synnyin tähän naisen ruumiiseen, nykyään se on yksi maailman suurin kirous.

Ehkä täällä viellä jossain on sellaisia vahvoja naisia jotka ei marmata joka vitun asiasta, mutta siinä asiassa taidan vaan elätellä toiveitani.

9

300

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • asdadsasdx

      Olet rekkalesbo. Eipä siinä sen kummempaa.

      • että näin.

        Ihan monilta tahoilta kauniiksi ja hyväkroppaiseksi kehuttu, hyväkuntoinen nainen olen. Ja ehdottomasti hetero, kun en nyt muutenkaan satu sietämään niitä kanoja nokkani alla.


    • ei kiinnosta paska

      Opettele relaamaan. Ja lopeta hormoonien ja huumeiden vetäminen. Kaikki naiset ei oo sun äitis kopioita, et mene sen mutsis luo vinkumaan saatanan luuseri.

      • että näin.

        No mutsi nyt vähän on mitä on, perus nainen. Ehkä vähän siedettävämpi ku muut, onhan sentään äiti ;)
        Hormoonien ja huumeiden? Mistähän ne ja tuon luuseriuteni päättelit? Tää taitaa olla jotain kanojen (lue: naisten) logiikkaa, kun en ole kuullut. naisia ei saa vihata, ja jos niin tekee, on hyödytön luuseri. ja se femakkoämmä on sitten jumala, kun vihaa miehiä. Kyyllä.


      • mauno ratikka

        kannattaisiko koukkia pikku kätösillä hajulukkoa?


      • wazaaaaa
        että näin. kirjoitti:

        No mutsi nyt vähän on mitä on, perus nainen. Ehkä vähän siedettävämpi ku muut, onhan sentään äiti ;)
        Hormoonien ja huumeiden? Mistähän ne ja tuon luuseriuteni päättelit? Tää taitaa olla jotain kanojen (lue: naisten) logiikkaa, kun en ole kuullut. naisia ei saa vihata, ja jos niin tekee, on hyödytön luuseri. ja se femakkoämmä on sitten jumala, kun vihaa miehiä. Kyyllä.

        vihaan kaikkia tasa-arvoisesti :)


    • realisti1994

      AP, oletko koskaan kuullut sanottavan, että tekevälle sattuu? Sitä voisi soveltaa hyvin tähän. Miehet tekeävät suurimman osan maailman pahoista asioista, mutta niin myös (merkittävistä) hyvistä asioista. Kaikki suuret keksijät, tieteilijät, yhteiskunnalliset ja tieteelliset filosofit, tieteilijät ja edelläkävijät ovat miehiä hyvin harvoja poikkeuksia lukuunottamatta. Suurimmat bisnespomot ja maailman johtajat ovat miehiä. Yllätys yllätys myös toisesta päästä eli ne pahimmat "pahikset" ovat miehiä. Naiset ovat siitä välistä, haikea ja häilyvä, harmaa "keskisakki". Mietippäs sitä ennen kuin lauot tuommoisia. Mieti asiaa suhteellisesti, äläkä konkreettisesti.

      • IGNOREME

        pahoittelut, tuli väärään ketjuun vahingossa.


    • herra jörö-sovinisti

      siinä ov ainoo kova muija joka sovinistirunkulle keleepais ..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?

      Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta  – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,
      Maailman menoa
      128
      4639
    2. Olit ihan

      Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu
      Ikävä
      29
      3377
    3. Kaipaamasi miehen nimi?

      Ja maakunta tai kaupunki?
      Ikävä
      20
      3315
    4. Miksiköhän vasemmistossa on niin paljon ns. tapatyöttömiä ja muita köyhiä?

      Tokihan Minja Koskela oli sitä mieltä, että ei terveenkään ihmisen ole pakko tehdä töitä, sitä neuvoa moni vassu noudatt
      Maailman menoa
      47
      2979
    5. Oletko keskustellut kaivatustasi muiden

      Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka
      Ikävä
      51
      2965
    6. Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?

      "Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu
      Maailman menoa
      122
      2839
    7. Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue

      se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod
      Maailman menoa
      18
      2590
    8. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      113
      2315
    9. Vornanen ja oulainen

      Voi voi Ville mihin sekaannuit🥶
      Oulainen
      9
      2199
    10. MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa

      TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,
      Suomalaiset julkkikset
      14
      2135
    Aihe