Huulesta lävistetty tyttö, Kerava

Hei,

Tapasimme Keravan yössä. Tunneme jo entuudestaan, ja kerroit minulle lukoaikaissta tunteistasi. Jos mahdollistá, haluaisin tavata sinut uudestaan.Ehkä keksit miten tavoittaa minut?
2136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Se olen minä! Tragediani on tämmöinen; olin kerran lapsosena kalassa jo ongenkoukku tarrautui huuleeni. Siitä lähtien olen kulkenut se naamassa kiinni.

Äänestä

Huulesta lävistetty tyttö, nenästä vedetty mies.....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


avr kirjoitti:

Hei,

Tapasimme Keravan yössä. Tunneme jo entuudestaan, ja kerroit minulle lukoaikaissta tunteistasi. Jos mahdollistá, haluaisin tavata sinut uudestaan.Ehkä keksit miten tavoittaa minut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu