Tsekki pudotti Ruotsin 3-2!

Käy sääliksi.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

JEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

Vihdoinkin. Ex-"hannu-hanhet" läksi kitinäkuoroon, ei riittäneet kruunut jalokiveksi.

En ota osaa. Otan hörpyn viccy-vettä :D

Äänestä

Sääliksi käy tsekkejä, olisivat varmasti ansainneet suurempinumeroisen voiton.

Äänestä
  • 4-3?

    Äänestä

Ei käy hannu hanhia yhtään sääliksi. Saavat maistaa vaihteeksi katkeraa rohtoa, jota ovat niin usein suomellekin tarjoilleet. ;P
Tsekki voitti muuten 4-3, kuten Laardikin jo mainitsi.

Äänestä

Olipa se mun unohdus paikallaan, kun jäi se hamekangas sinne haparandaan. Siinähän naapurit ompelee hameet itelle kesäksi vai pitääkö sitä kiltiksi nimittää, kun tulee miesten ylle?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


.,., kirjoitti:

Käy sääliksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu