myös ylenkatseelisesti ajotien varella ja bussipysäkeillä törkeästi sekä yrittävät itseäni saada vertaamaan heihin joiden arvo on olla ns. pantavan näköisiä...yök mikä ilmaisu. Ajatteleeko mainostaja tosiaan älykkyyteni sille tasolle että vertaisin itseäni ns. pantavan näköisiin Tosiaan onhan tuokin jokin arvo seksiteollisuudelle että ovat julkisuudessa pantavan näköisiä sekä saavat siitä palkkansa :)
oletan että mainostaja ei nyt ole nähnyt vapaa-aikani asusteitä jotka ovat melkeinpä hiekan väriset maastohousut ja isot kengät :) eikä varmasti myöskään huippu laadukasta tyylikästä hienostunutta uimapukuani enkä ole edes aikonut sitä esitellä moukkamaisen rahavaanomaisesti mainosten asettajille. rajat. Mutta että nykynaiset vertaisit itseään johnonkin seksiteollisuuden kuin pornoteollisuuden käytössä oleviin naismalleihin niin mainostajan mielikuvitus tarvitsee päivitystä ja ehkä myös lepoa :) lepo.
Bikini mainokset hyökkäävät
:)
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1541519
- 104921
- 75743
- 51625
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa16595ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40527Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45478Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m157476- 26419
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;185412