Orgioita ja murha....?
http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/katolisen-kirkon-manaaja-kadonnut-koulutytto-siepattiin-vatikaanin-orgioihin/art-1288471301469.html
Suuren Babylonin iljettävät rikokset paljastuu.
5
78
Vastaukset 5
- jo10 myös
Niin, ja myös Vartiotorni-seuran valheet täytyy paljastaa!
- crvetvg
juu niinhän siellä on aikojen saatossa myös vartitotorni seuran sisäpiireissä ollu yhtä sun toista orgiaa homotemppuineen.
onneksi niitä paljastellaan....
- the exorcist
Ja kohta saamme lukea miten manaaja on itse joutunut demonien valtaamaksi ja puhuu sen vuoksi valheita kirkosta. Manaajaryhmä valmistautuu jo manaamaan isä Gabriel Amorthia.
- 31
Rikokset, tahi synnit, ovat kauheat, mutta se ei vielä tee Vatikaanista raamatun tarkoittamaa "Suurta Babylonia".
Syntiä ja kauheuksia tehdään ympäri maailman, juurihan erään Thaimaaseen matkaavan britin matkalaukusta tehtiin karmea löytö. Thaimaalaista mustaa magiaa, eikä taatusti ainoa laatuaan. Mutta silloin kun rikokset sivuavat kristillisiä yhteisöjä, niistä tehdään muita suurempi numero. Taannoin muuan pakanapoppamies tappoi ja söi tunnetun tutkimusmatkailijan, sekä raiskasi myös hänen rouvaansa. Uutinen tuli, meni ja unohtui.
Jestas, jos olisi ollut kyse paavin ruokapöydästä!
Mutta kauhistellaanpa nyt sitten Vatikaanin tekoja.
Kauheaa on, sitä ei voi kieltää. Tyttöparkaa.- Ei rajaa
Tuntuu nuo seksiasiat jylläävän joka seurakunnassa ,eikä aina positiivisessa mielessä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän48910Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll15788Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl496766- 45682
- 41624
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30576- 32553
Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE171522Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37520- 44470