Farmari diesel luottavin hintaan nähden

Etsinnässä farkku diesel alle 4000e pohdinnassa minkä merkkinen luottevuuden suhteen kannattaa ostaa?
onko minkalaisia vinkkejä?
6145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

http://www.nettiauto.com/opel/astra/4809729

Minä voisin ajatella itselleni tuota. Suht. tuore, suht. vähän ajettu.

Luotettavin on luonnolisesti Toyota, mutta ne ovat vanhempia ja enemmän ajettuja.

Äänestä

Moi, jos neljällä tuhannella haluaa luotettavan auton, niin luotettavia ovat esim.
volvo 940 diesel farmari vm.95-96, ja volvo v70 vm 97-2000.
Nämä ovat luotettavia ja laadukkaita autoja, ainoa ongelma on että nämä ovat vanhoja, ja paljon ajettuja, mutta ei tuolla rahalla toisaalta voi oikein saada vähän ajettua uudehkoa autoa, joka olisi luotettava.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vinkkejä???? kirjoitti:

Etsinnässä farkku diesel alle 4000e pohdinnassa minkä merkkinen luottevuuden suhteen kannattaa ostaa?
onko minkalaisia vinkkejä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu