Mikä takia treenaatte?

Itse treenaan sen takia, että kun pelataan rantalentopalloa, niin kentän laidalta kuuluu vikinää.
352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olen pelannut rantalentistä yli kymmenen vuotta. Voin sanoa olevani komea beachboy. Koskaan ei ole vikinää kuulunut, vaikka siellä on monta komeaa miestä uikkareissa.

Aloittajan viesti oi säälittävä.

Äänestä
  • miehet on heteroseksuaaleja.

    Äänestä

Tai sitten niillä on kakkaa pyllyssä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pyöräilyshortsimies kirjoitti:

Itse treenaan sen takia, että kun pelataan rantalentopalloa, niin kentän laidalta kuuluu vikinää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu