Aseet poliisin huostaan.

ja toimii, kerro jos epäilet.
765
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kustannuksia muutana milli€, kannatetaan.

Äänestä

Hullut lukkojen taakse.

Äänestä

Oliko luotiliivit yllä. Vartakolaukaushan oli kysymyksessä.

Äänestä

Sivistysvaltiossa kansalaisilla tulee olla sen verran tulivoimaa että päättäjät elävät herran pelossa päätöksiään tehdessä.

Aseettoman kansan kitinöillä ja vaatimuksilla voi pyyhkiä persettä.

Äänestä
  • Aseettoman kansan voi pakkorokottaa helposti slow kill rokotteilla, sterilisoivilla rokotteilla yms. yms.

    Ennen hirmuvaltaa siviileiltä on aina riisuttu aseet, ja nyt nurkan takana on globaali diktatuuri NWO.

    Katsokaa tämä dokumentti asekielloista ja sen jälkeisistä massamurhista:

    Innocents Betrayed - The True Story of Gun Control

    http://www.youtube.com/watch?v=137bWHaAA1o

    eliitin tavoitteena on maapallo jossa on vain 500 miljoonaa ihmistä heitä palvelemassa, kaikki muut ovat heille turhia, nykyinen 7 miljardia ihmistä on käytännössä mahdoton orjuuttaa, siksi agendalla on valtava globaali massamurha.

    Äänestä

Ei koko asetta, vaan pelkät lukot aseista muualle säilytykseen, ja vai sellaiset aseet joista ei lukkoa saada helposti pois, ampumaradoille vain lukot säilytykseen.

Säilytystilan määrä pienenisi huomattavasti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


30,06 kirjoitti:

ja toimii, kerro jos epäilet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu