Auto rahotuksella

Onko kokemuksia sampo autorahotuksesta? Hyviä vai huonoja?
Sudenkuoppa vai rotanloukku??
2130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei noissa ole muuta huomioitavaa kuin se että joskus saa hyviä rahoitustarjouksia.
Mutta toisinaan joutuu maksamaan luotonperustamispalkkion, tilinhoitomaksun ja korkean koron. Kannattaa arvioida paljonko se tulee maksamaan vai odottaako parempaa tarjousta.

Itse tein kaupat nollakorolla, ja käytettynä ostettu auto välirahoineen oli hinnoiteltu silti fiksusti.

Tuo firma on iso, eli se on vakaa.

Äänestä

Olikos ostamas autos minkä arvoinen jonka sait nollakorolla? paljoko suunniilleen kk-erä?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Kalevy kirjoitti:

Onko kokemuksia sampo autorahotuksesta? Hyviä vai huonoja?
Sudenkuoppa vai rotanloukku??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu