Kaikille yön timoille

UPEAA OLLA VALKOIHOINEN !!!

Eipä ihme että tummahipiäiset rasistit ovat kateellisia.
152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kun katselee näiden tummahipiäisten touhuja omissa maissaan, muualla maailmassa & Suomessa niin eipä voi kun nauraa, eipä ihme että mistään muusta kun sotimisesta ei tule yhtikäs mitään. Nyt ovat sitten keksineet lähteä elätettäviksi ympäri valkoista maailmaa kun ovat ensin itse tehneet omista maistaan paikkoja joissa ei voi kukaan elää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


WhiteIsRight kirjoitti:

UPEAA OLLA VALKOIHOINEN !!!

Eipä ihme että tummahipiäiset rasistit ovat kateellisia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu