http://www.verkkouutiset.fi/index.php/ulkomaat/35-ulkomaat-stt/102326-breivikille-hankitaan-seuraa-vuokrapalvelusta
Hyvässä hoidossa on Anderssi. Ettei poika tuntisi oloaan yksinäiseksi hänelle tilataan maksullista seuraa. Mutta eipä siinä mitään sillä käytäntö on yleinen ja muutkin vangit saavat samaa kivaa.
Hyvässä hoidossa on Anderssi. Ettei poika tuntisi oloaan yksinäiseksi hänelle tilataan maksullista seuraa. Mutta eipä siinä mitään sillä käytäntö on yleinen ja muutkin vangit saavat samaa kivaa.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Onhan Breiviikki Haaviston hinttiluolan tupareissa Kulosaaressa tulevana viikonloppuna. Josko siellä saa ilmaista.
Bjurström on myös vieraslistalla, saattaa siellä kakka lentää.
läikkäpää mulatti?
Breivikille seuraa: http://static.iltalehti.fi/viihde/uotinen1411MN_244_vi.jpg
Mutta eihän homo mitään naista halua vaan toisen honkkelin karvaista hanuria ja sitähän siellä vankilassa riittää.
Miettikää nyt se narsistinen breivikki puutaroi naamaansa ja taisi viellä käydä nenäleikkauksessa koska halusi juutalais nenän vaihdettavaksi arjalaiseen malliin,eikö olekin homopelle?
Ihmishirviöstä, joka lahtaa kymmenittäin ihmisiä minkäänlaista katumusta tuntematta ei tule enää yhteiskuntakelpoista. Hänet pitää eristää täydellisesti. Ei nettiä, ei uutisia, ei vieraskäyntejä, ei keskustelua vartijoiden kanssa. Vain hän, seinät ja köysi aina tarjolla. Seuran järjestäminen on hänen tapauksessaan viranomaisten törkeä loukkaus uhreja ja heidän omaisiaan kohtaan.