Paatero on homovastainen
Sillä lailla
460
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kysy naiivilta liberaalicitypelleltä mitä tahansa, kaikki hänen ahtaan pikku trendikkään maailmankuvansa ulkopuolinen on "foobista" ja mitälievastaista. Vähän sama asia kun kysyisi kommunistilta, että mitä hän pitää markkinataloudesta. Tulee ymmärtää, että pikku homopellet pillittävät jopa hyttysen pistoksesta, ei heistä ole miehiksi, he ovat hinttareita.
Pue homo mekko päälle, vai miten se meni.
Voi itkun vitku! Miten me nyt oikein pärjätään tässä elämässä, Paatero lauloi virren kirkossa. Tuliko pikku homoille paha mieli, tuliko?
Hame päälle hinteille ja tukkikaa se turpanne jo oikeasti.
Ei taida "hornettimiehet" olla suomessa niin suuressa arvossa, kuin media antaa ymmärtää. Hintit pysykööt kaapissaan, sanoo suuri enemmistö.
Eikös tällä ole helluntailaistaustaa tällä Taaperolla..