Hyviä uutisia neegerimaasta

573
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Loput kuusi tuhatta tulevatkin sitten meidän elätettäviksi, koska olemme sen heille velkaa.

Äänestä

Onkos tämä joku NATO false flag -operaatio jolla aikaansaadaan 3. maailmansota world war 3?

Äänestä
  • Ei tässä mitään kummallista ole. Tuota tapahtuu joka päivä, mutta harva tapaus ylittää uutiskynnyksen.
    Googlaa "burned alive" niin saat monia videoita, missä neegerit polttavat toisiaan elävältä, vaikka bensaa ja risuja ei paljon ole. Potkimalla pitää yrittää saada poltettavat oysymään kokossa.
    Vähän sama kuin muslimien pommi-iskut. Jos yli 40 kuolee, niin siitä on pikku uutinen.
    Muutamasta muuten tapetusta ei ole ikinä sanaakaan, ellei vainajat ole länsimaalaisia ja tilanne tiedossa.

    Tämä on sitä monikulttuuria, jota meille syötetään vankeusrangaistuksen uhalla. Joko suvaitset tai itket ja suvaitset.

    Äänestä

Tosiaankin tuokin lisää turvapaikkaturismia meille. Saamme lisää kulttuuria. Liikkuva poliisi saa varautua tällaiseen; http://ydinjate.org/kuvat/?id=1430 Eikä sitten mennä sakottamaat! Prkle!

Äänestä
  • Aaahahahhaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kiva kiva kirjoitti:

http://yle.fi/uutiset/ainakin_20_ihmista_sai_surmansa_vakivaltaisuuksissa_nigeriassa/6149950

Neegerit tappavat toisiaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu