Onko kokemuksia kyseisestä paikasta? Mistä hyvä hammaslääkäri Turku, tai Raisio?
Dentori Turku
16
2910
Vastaukset
- -samuel-
Olen käynyt säännöllisesti ko. paikassa. Kylläkin erikoishammaslääkärin vastaanotolla. Hyvää hoitoa ja palvelua olen saanut.
- muutto lähestyy
Kiitos tiedosta!
- paikkaa vaihtanut
Ei tule suosituksia täältäkään.
- Tyytyväinen
Kokeile Puutarhakadun pistettä
- digimake
Aurakadun hammaskeskus on myös tosi pätevä paikka Turussa. Hyvää hoitoa sieltä saanut...
- ojghvc
missä
- EJMENESINA
EN SUOSITTELE VIITATEN KOMMENTTIIN
En suosittele. Siinä paikassa minun viisaudenhampaan poiston jälkihoito meni totaalisen pieleen. Jopa potilasvakuutuskeskus myöhemmin katsoi, että lääkäri teki hoitovirheen. Jos oikeaa hoitoa haluat, mene johonkin muualle.- Anonyymi
Voitki infota pikkasen miten se meni?
Saiko ne kuntoon hampaan?
- yxvaan
Dentorissa hyvä palvelu ja puudutusta kunnolla
- sitä samaa
Komppaan Dentorin palvelua ja asiantuntemusta. Suukirurginen kokemus huippu, vaikka kotona pelotti
- vierahas
dentori turku mehiläinen. Hammaslääkäripelko jäi unholaan. Otettiin pelko hyvin huomioon, palvelu ystävällistä ja todella ammattimaista. Voin suositella :)
- ei_hörhiläinen
Dentori on itsenäinen hammashoitola, se ei ole minkään ketjun alaisuudessa.
- Hammaskeijunen
Aikoinaan suukirurgiaan erikoistuva Reijo Niittynen operoi nukutuksessa kaikki hela 4 viisaudenhammastani pois ja operaatio meni aivan loistavasti. Muistelen vieläkin lämmöllä ja kiitollisuudella hänen hyvää työtään ja mukavaa, rauhallista olemustaan. Hän näyttää edelleenkin Dentorissa olevan, joten suukirurgia tarvitsevat ohjaisin hänelle. Ja siihen maailman aikaan, kun minua hoidettiin, nykyinen Mehiläinen kantoi nimeä Meditori. Leikkaussali ja vuodeosasto olivat hienot.
- HalpaHammas
Todella kallis. Ei pitänyt yhtään se mitä oltiin sovittu aikaa tilattaessa. Osaaminen vaikutti ammattimaiselta, en vaan voinut jatkaa hoitosuhdetta kun ei voinut luottaa että sana pitää, tuli rahastuksen maku. En voi suositella.
- Anonyymi
Olen ollut aika kauan asiakkaana ja ollut tyytyväinen yleensä ,mutta viimeiset pari vuotta on jo tullut epäilyksiä ja harmitteluja...aika paljon.
Jatkuvaa korjausta ja tunne että on rahastusta.
Pikkasen vaille etten vaihda...seuraava kerta ratkaisee.
Ei voi suositella ..ainakaan omaa lääkäriä....
Dentori!!- Anonyymi
moi,mitä ongelmia ollut,voitko pikkasen avata...ja ehkä lääkärin nimen kirjaimia...
plz
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856304
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303783törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283150Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3691706- 331398
- 271330
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46949Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11946Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11880- 42859