Viimeisimpien tietojen mukaan syvenevän laman takia Venäjältä on paennut tuhansittain ammatti-ihmisiä. Ehkä suurin ryhmä on seksin ammattilaiset. Suomeenkin heitä on tullut tuhansittain palvelemaan meitä.
Venäjän lama syvenee
Tervetuloa
7136
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Älkää unohtako että venäläisistä naisista saa myös uskollisia vaimoja. Evakkkopoika on jo vuosia seurustellut Tatjanansa kanssa. On tosi seksikäs ja miellyttävä nainen, meidän hoitaja silloin tällöin. Seuraavasta linkistä voivat muutkin puutteessa elävät hankkia kunnon seuraa:
http://fi.rus-women.com/
Krookilan isäntä ja pohjanmaan pojat, lopettakaa suunsoitto, nyt tosihommiin!
Vieläkö evakkoreppanoista on mihinkään?
http://www.venäläisiänaisia.fi/
Ksenija:
Kiimainen nainen odota sinua, et kadu annan sinule todella kovan kyydin
Juulishka:
tumma kaunis muodokas kissa haeskelee lämpimän suomalaisen syliä
Ewa:
mä en sitten nussi kuin paljaalla vaan!
Koroljovin ja mutanttien pitäisi keskittyä kehumaan Venäjän suuria todellisia saavutuksia eikä haukkua suomalaisia ja varsinkin evakoita. Me evakkoukot muistelemme lopun peliajan kaiholla neukkuaikoja, sukkahousuilla ja farkuilla sai juomaa ja iloista seuraa!
Venäjän bkt on pudonnut yli 4 prosenttia viime vuonna, niin että pahalta näyttää.
EUn oikeistopoliitikot tekivät suuren poliittisen virheen sitomalla EUn USAn talouteen.
Nyt USAn talous supistuu eikä vain konjuktuurina vaan ikiajoiksi, joten EUkin on kriisissä.
Venäjällä on rahaa ja luonnonrikkauksia. Se lupasi Pietarin kokouksessa EUlle, että se auttaa EUta taloudellisesti pois kriisistä.
Eu selviää tästä. Selvisihän Neuvostoliitto ja Venäjäkin...