Nettipoliisin viisas kanta

Jos ulkomaalaisten tekemät raiskaukset synnyttävät vihapuhetta, ei oikea ratkaisu ole yrittää kitkeä vihapuhetta kriminalisoimalla se täysin. On puututtava ulkomaalaisten tekemiin raiskauksiin.”
16177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat
  • Kyllä suomesta on tullut ihme kusipää maa jossa rikollisia suojellaan vain sen takia että ne eivät ole suomalaisia.

    Äänestä

Hyss hyss

Äänestä

Raiskaukset saatava loppumaan. Hyssyttely ei auta.

Äänestä
  • jokainen raiskauksesta kiinni saatu munista hirteen on paras,ainoa,järkevä&toimiva rangaistus,joka myös kuuluu ja näkyy läpi maailman.
    kaikki muu on täysin turhaa ja lapsellista hölötystä.

    Äänestä

Pitäisikö mamu raiskaajia sitten suojella? Miksi pitäisi?

Äänestä

Nettipoliisin mielestä ei pitäisi puuttua suomalaisten tekemiin raiskauksiin? Ihme tyyppi.

Äänestä

Monet niistä ovat niin alkukantaisia, että heitä ei järki ohjaa. He eivät ymmärrä mitä tekevät. Onneksi oma taloyhtiö on puhdas.

Äänestä

Poliisienkin silmät ovat auenneet. Pitää puuttua olennaiseen, ei epäolennaiseen.

Äänestä

Te haisette rasisteilta.

Äänestä

poliiseja!

Hullu valtio jota vastaan pitää aloittaa Jihad!

Äänestä

Pitäisikö oikein applodeerata?

Norjassakin lähes kaikki raiskaukset ovat muskimisaastan aikaansaamia.
Meillä prosentti taitaa olla hieman pienempi, mutta laskentatavoissakin saattaa olla eroja. Moni muslimipirulainen on nykyään Suomen kansalainen. Voi uittu!

Äänestä

Suomen kansalainen = suomalainen.
Sanoitte te rasistit mitä tahansa.

Äänestä
  • Noinkohan on?
    Muahhaaaaaaa! Buahhaaaaa!

    Äänestä

Vietit ohjaavat tyhmimpiä liikaa. Naisilla pitäisi olla aina banaani mukanaan, niin kun antaa sellaisen, voi päästä karkuun.

Äänestä

Naisten on syytä kiertää puistot kaukaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Kerrankin asiaa kirjoitti:

Jos ulkomaalaisten tekemät raiskaukset synnyttävät vihapuhetta, ei oikea ratkaisu ole yrittää kitkeä vihapuhetta kriminalisoimalla se täysin. On puututtava ulkomaalaisten tekemiin raiskauksiin.”

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu