Perussuomalaisille tulossa vaalivoitto!

360
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

JYTKY TULEE!!!

Äänestä
  • Juu, Nyt tuleekin kuntavaaleissa oikein SyperJytkäys.

    PS Enteet jo leijuvat ilmassa. Väitän, että Perust saavat 100% varmasti vähintään eli minimissäänkin kolmanneksi suurimman äänisaalin. Luultavasti ykköspotin.

    Äänestä

Mikä ihmre se on kaiken sosdemin, siis SalailuaDemokratianPuitteissa puolueen ja sutkia vapaamuurariklaani kataloisen kusetuksien jälkeen?

Ei taida ne ylen ja hesarin sun muiden "gallupit" pitää paikkaansa? Ei kait me niin tyhmiä olla, et maksettais joillekin ahneille paskoille siitä, että voisimme itse huonosti?

Sama juttu sen biaudetin "vastajytkyn" kanssa,,,,, muistattehan, että myös biaudet on eu:lla "töissä", ja siksi on huolissaan paikastaan...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PerusS Voittaja kirjoitti:

http://timosoini.fi/2012/05/jytkyt-sulattajat/

Perussuomalainen voittaa aina!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu