Turvapaikanhakijat Iranista ompelivat suunsa kiinni Saksassa ja menivät "syömälakkoon", he imevät pillillä nestettä johon he ovat tottuneet;)
He boikotoivat Baijerin osavaltion suhtautumista turvapaikahakijoihin ja haluavat muutoksia mm turvapaikanhakijoiden työntekoa ja asumista sääteleviin määräyksiin.
http://www.nelonen.fi/uutiset/ulkomaat/uutinen/turvapaikanhakijat-ompelivat-suunsa-protestiksi
Eli lisää pitää saada ilmaitteeksi ja antaa muiden maksaa.
Tässäkään ei todellisuudessa ole mitään tekemistä oikeudenmukaisuuden kanssa vaan tämä on islamistien valloituspolitiikkaa, eivät he ole todellisia turvapaikanhakijoita vaan islamin sotilaita valloittamassa Eurooppaa.
Luulisi olevan tyytyväinen siihen mitä tarjotaan sillä jokaisessa Euroopan maassa turvapaikan hakijalla on 100 kertaa paremmat olot kuin missään muslimimaassa, vai onko sittenkään?!
Mielestäni tälläiset nälkälakkoilijat tulisi karkoittaa samantein sinne mistä tulivatkin, he eiväät arvosta mitään saamaansa eikä kulttureitamme Euroopassa.
Turvapaikanhakijat ompelivat suunsa.
11
<50
Vastaukset
- jee.
ompelisivat omat kukkaronsa umpeen ja sormiin kilistimet jotta kuultaisiin missä sormet tavoittelevat toisen kukkaroa
- .
Ja ompelisivat sen paskakirjansa koraaninsa umpeen muutamaksi vuodeksi niin voisi järki nousta kuuppaan.
- wetwtgw
Tekisivät sontiaiset itsemurhahyökkäyksen kuten Brianin Elämä elokuvassa.
http://www.youtube.com/watch?v=NUHk2RSMCS8 - jo nähtyä
He tekevät tuota samaa Sveitsissä ja muissakin maissa.
Ei se tilannetta auta, on vain uusi temppu. - Sairasta hyysäystä
Taas VAADITAAN kuorossa kaikkea mahdollista, pakko saada loppuelämäksi kultamunaeläkettä 3000e/kk ja ilmainen asunto koska muutkin saa.
Ja tyhmä valkonaama tietenkin suostuu, koska muuten rasismi, hitler ja syrjintä.- Äänet Vasemmalle
Äärioikeiston hyysääminen johtaa ILMAISEKSI SUOMALAISEKSI ORJATYÖVOIMAKSI.
- manne vibrato
Ei sovi unohtaa että he ovat myös reservin työläisiä, suorastaan korvaamattomia kunniakansalaisia. Yksi mamu värisee etnisesti ainakin kymmenen suomalaisen edestä, täytyyhän siinä liksakin olla kohdillaan.
- Tosimies.
Äänet Vasemmalle kirjoitti:
Äärioikeiston hyysääminen johtaa ILMAISEKSI SUOMALAISEKSI ORJATYÖVOIMAKSI.
Ääänestä vaemmistoa niin voit olla varma että Romanian romani käy sinunkin pihallasi.
- Tosimies.
manne vibrato kirjoitti:
Ei sovi unohtaa että he ovat myös reservin työläisiä, suorastaan korvaamattomia kunniakansalaisia. Yksi mamu värisee etnisesti ainakin kymmenen suomalaisen edestä, täytyyhän siinä liksakin olla kohdillaan.
"värisee etnisest"
Hauska;)
- PETOSJYTKY LÖYHKÄÄ
Äärioikeisto=Persut=Kokoomus=Rkp ovat maahanmuuton aloittajia, ylläpitäjiä, kulttuurien pakkosekoittamisen takana, "työperäisen maahanmuuton" tekopyhällä, katolisella ja kaksinaamaisella virrellään, jonka ainoa tavoite on ILMAINEN SUOMALAINEN ORJATYÖVOIMA.
- Petosjytky löyhkää
Rasismikorttia heiluttelevat äärioikeiston Petosjytkyt, ovat veroparatiiseista suunniteltu kahden Kokoomuksen taktiikka, jossa toinen Kokoomus=Persut valevastustaa kaikkea oppositiossa löhöämällä, että toinen Kokoomus saa sen varjolla ryöstää kansan rahat veropakolais-suursijoittajien ilmaisiin juhliin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Stefu LOISTAVAA!
Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta1341947Msisa on eronnut
Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.28891- 69855
Venäläisiä keksintöjä?
Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?259732Tiedän että on aika luovuttaa
En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r64717- 10696
Katumuksesta
Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t132673- 26649
- 77648
Sisällissota kiihtyy Ruotsissa
KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.201640