Jammuhammed PORNO-HULLU!

Terroristi Voissa.

Kumma kun kommunismia ja kansallissosialismia saa arvostella, mutta imperialistista islamia ei? Islam on vain erittäin kieroutuneiden yksilöiden irstaiden ja verenhimoisten halujen temmellyskenttä. Se, että se lanseerattiin muka "Jumalaan" liittyvänä, aiheutti mittaamattomia kärsimyksiä kautta maailman jo 1400 vuoden ajan.

Islam on maalliseen hirmuvaltaan perustuva ihmis-oppi, eli "ismi", eikä sen pitäisi missään nimessä nauttia uskonnonvapauslain turvaa, kuten oikeat uskonnot; Budhalaisuus, Juutalaisuus ja Kristinusko.

Islam on diktatooriseen sharia-lakiin perustuva YHTEISKUNTAMALLI, ei uskonto.

2

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • aijaa213234

      Surullista miten käytät aikaasi muiden asioiden ihmettelyyn vaikka olet selvästi ihan pihalla. En kiellä etteikö ongelmia olisi olemassa, mutta kumpi on sairaampaa:

      1. Fantasioida siitä kuinka Islam on vain erittäin kieroutuneiden yksilöiden irstaiden ja verenhimoisten halujen temmellyskenttä.

      2. Vai olla muslimi ja mennä vain muiden mukana.

      • Good intent..

        Jos joku viisastuisi kun tajuaa mistä on kyse, ja vaikka estää tyttärensä joutumista sharia-maanisen puolisoksi tms?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Stefu LOISTAVAA!

      Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta
      Kotimaiset julkkisjuorut
      134
      1947
    2. Msisa on eronnut

      Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      28
      891
    3. Missä sinuun mies voisi

      näin pääsiäisenä vahingossa törmätä? Ei ilmeisesti missään?
      Ikävä
      69
      855
    4. Venäläisiä keksintöjä?

      Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?
      Maailman menoa
      259
      732
    5. Tiedän että on aika luovuttaa

      En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r
      Ikävä
      64
      717
    6. Raviskalla tappo?

      Huhuja liikkuu et raviskalla ois joku laitettu kylymäksi?
      Oulainen
      10
      696
    7. Katumuksesta

      Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t
      Sinkut
      132
      673
    8. Et arvaa nainen, miten ikävä mulla on sinua.

      Sinua ei voi unohtaa. Pusu sulle musulle!
      Ikävä
      26
      649
    9. Sun mies on mun

      Sinun mies on yksin minun ja sinä et voi sille mitään.
      Ikävä
      77
      648
    10. Sisällissota kiihtyy Ruotsissa

      KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.
      Maailman menoa
      201
      640
    Aihe